Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVO SELO
#1
MIONICA,,mesto zvano novo selo,treba da se nadje PO ZAPISU vodenica izmedju dve reke pored mesovite sume..ako neko zna za ovo imam podatak za manju ostavu...
Odgovori
#2
Eve nesto tacno na site kolegi da citate stari Put Kaldrma Put Ili vija ignacija Po tacno na tij Put e Orlovo gnezdo i tamo uste nesto groba 6 Plus 1 mosepi nekoj ima slusnato ili pa ima dukumentacija ako nekoj znae neka pise dajle sto treba da ima i ja ke mu kasam dajle sto ima Pop martin Himovic Poz
Odgovori
#3
ja te ovo nista nerazumem,,,jel moze neko da prevede
Odgovori
#4
Postovani Acabeograd, uzmes  Vujaklijin leksikon ili Bensonov recnik stranih reci i prevedes. Ako nemas nista od toga probaj na Google prevodilac mozda ti se posreci, ali mogu ti reci da kolega HIMOVICH dosta toga zna tako da mali trud oko prevoda moze puno da ti pomogne. Zelim ti puno srece. Pozdrav na Himovich, imas li druze nesto za Istocnu Srbiju
Odgovori
#5
postovanje druze citytaxi..ma probao i goolu i on nezna  Big Grin pa reko mozda gosn..himovic moze to malo da pojasni,,ako neshvata zlonamerno ovo..ali stvarno nisam uspeo..
Odgovori
#6
jel u mestu CEMERNIKOVE LIVADE....ORLOVO GNEZDO.......
Odgovori
#7
POZ na site kolegi tacno ima CEMERNIKOVE LIVADE imas i zli dol imas memedov dol ima dosta jas rasporedot go znam po znaci a koj znae so mapa ili dopar papir a ne samo sto slusna da mi kase cabe gi znam site tije raboti nemam vise mogucnost za nisto koga imav mogucnosti i pari i auto neznaev deka mestoto vredi a sega nemam nista i tesko i nema saglam lugke i fala bugu tika na forum doznav skoro dosta mose da pozdravam Kosac dosta e dobar eve nesto plus tacno Ovcarot ima plisku selka tabakera i uste nesto neka pise nekoj za Ovcarot tacno Pop Martin Himovic Veliki poz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)