Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKCIJA POVODOM SLAVE FIRME!
#21
Sad se sjetih da sam procitao i nesto u vezi doticnog gospodina "S"....bas me zanima kako bi reagovao doticni kada bi mu prenio ovo tvoje pisanje, vjerovatno bi se obradovao sto ga znas Smile
#22
Preporucljiva prodajna cijena (od proizvodjaca) se nikada nije nigdje koristila, bar ovdje na "zapadu"...to je samo reklamni trik prodavaca, nista vise Smile
#23
(16-12-2012, 02:08 AM)MilanAT link Piše:Nemam namjeru sa tobom se prepirati ni oko cega. Da li sam ja nesto govorio protiv tebe to ne smijem tvrditi, znam samo da me jos uvijek zovu ljudi iz Srbije a ja im kazem da se obrate tebi...ali nebitna stvar.
Sto se tice sverca....ja nisam nista svercovao, to bi trebao i ti da znas. To sto tvrdis da ti prodajes detektore od 2005-e godine, vjerovatno je istina, ali mislim da sam u to vrijeme ja drzao oficijelno i Srbiju, sve dok nisam prestao raditi taj posao. Sta si ti tada radio i cije si detektore prodavao to ne znam ali XP i Fisher nisi sigurno mogao legalno prodavati, jedino da si ih nabavljao negdje i prodavao na crno (ili na bijelo ali ne kao zastupnik tih firmi u Srbiji).
Da mi nije dosadilo slusati svakojake gluposti od potencijalnih "kupaca" i da nisam poranio sa necim sto je ovdje u Austriji bilo u zivotu vec godinama, danas bi ti mogao da prodajes samo bugarske ili neke druge modele ali ne i ove koje sada prodajes.
Nemam nista protiv tebe, zelim ti svu srecu u zivotu i da ti posao ide onako kako ti zelis, ali nemoj odmah da skaces kada te neko upita nesto, kao da te neko iglom ubo u g....u.

Ne znam sta bi ti postigao ako bih ja okacio cjenovnik ovdje, jer to se radi o originalnim cjenovnicima firmi sa kojima sam ja oficijelno saradjivao.....jedino ako nemas namjeru da me tuzis zbog izdavanja poslovne tajne Smile

Ziv ti meni i debeo bio.

Ni ja nemam nameru da se prepirem sa tobom, ja sam po karakteru apsolutno nekonfliktna licnost ali ne dozvoljavam da bilo ko prica neistine o meni, mojoj firmi i mom poslovanju. Znam da za sve ove godine nikog nisam prevario. Evo, neka se javi neko ako je doziveo bilo kakvu nepravdu ili je ostecen od strane moje firme.

Moram da ti kazem da u vreme kada sam ja poceo prodaju detektora, sa svim proizvodjacima sam odmah uspostavio zvanicnu i direktnu saradnju. Nikada nisam kupio nijedan aparat od bilo kog drugog, osim od proizvodjaca. Fisher sam krenuo prvo da radim, i to potpuno legalno nabavljao od Fisher-a direktno iz Amerike kao sto i do dana danasnjeg radim, tako da to sto ti pricas nije tacno. XP sam poceo da radim u Janurau 2012 i to tako sto sam kontaktirao proizvodjaca i on mi je dao zastupnistvo. Uvek sam radio direktno sa proizvodjacima, za prodaju na crno ste bili zaduzeni ti i jos nekolicina.

Hvala ti sto si prekinuo to sto ti je u Austriji islo potpuno fenomenalno i omogucio mi da postanem distributer svih ovih brendova  Smile
Ja necu da te tuzim za odavanje poslovne tajne, moju tajnu nisi odao, al' verujem da bi se nasao neko ko bi to uradio. Mozda gresim, probaj.

Ni ja nemam nista protiv tebe, i takodje ti zelim svu srecu u zivotu, ali najiskrenije!
Ja ti necu, kao ti meni, pozeleti gojaznost  Smile nego najbolje moguce zdravlje i uspeh na licnom i poslovnom planu.
#24
(16-12-2012, 02:39 AM)MilanAT link Piše:Preporucljiva prodajna cijena (od proizvodjaca) se nikada nije nigdje koristila, bar ovdje na "zapadu"...to je samo reklamni trik prodavaca, nista vise Smile

Da, ubedio si nas, preporucena maloprodajna cena je reklamni trik prodavca, jako smesno!

Tu na zapadu detektori kostaju vise nego ovde na istoku:

http://nuggets.at/XP-DEUS-20-Premium-SET-Metalldetektor

http://www.viennadetectors.at/component/.../Itemid,1/
#25
(16-12-2012, 02:36 AM)MilanAT link Piše:Sad se sjetih da sam procitao i nesto u vezi doticnog gospodina "S"....bas me zanima kako bi reagovao doticni kada bi mu prenio ovo tvoje pisanje, vjerovatno bi se obradovao sto ga znas Smile

Jel to neka pretnja? Sutra kad ustanes, prvo zovi njega i reci mu da ga znam! Sve vas ja znam, prikupljanje informacija mi je oduvek islo od ruke. Mozda sam trebao da budem policajac.
U svakom slucaju, treba da mi budete zahvalni sto vas nikada nisam prijavio, vi ste bili i sada ste potpuno nebitni za mene i moje poslovanje.
#26
Nisi me razumio (a nisam ni objasnio Smile), ovo u vezi Austrije. Ja sam firmu drzao u Bosni i bio sam zastupnik XP-a, Fishera i Proton-elektornik-a iz Njemacke. Htio sam to raditi putem online prodaje ali u to vrijeme se za to nije znalo, nisu mogli cak ni sa Vizom da suradjuju, ama bas nista a u Austriji je to vec radilo godinama (mislim na online shopove). Ovo sto pominjes da radim iz Austrije, to je bilo povremeno i vjeruj da na tome nisam zaradio nesto...bilo je tu drugih koji su mnogo vise na taj nacin zaradjivali a ja sam im sluzio za pravljenje reklama. Znaci, ja te nisam nesto ostetio, zato ne trebas na mene biti nesto ljut Smile.

Ta prica da neko iz Austrije i Njemacke snabdijeva crno trziste u Srbiji je malo cudna.....na koji nacin ti prodavci to uopste rade? Nije valjda da salju detektore za Srbiju nekome ko ih tamo lageruje i prodaje poslije po niskim cijenama....mislim da to nije bas tako Smile

P.S.
Ziv, zdrav i uzbrdo brz mi bio....izvini za ono "debeo", nista lose nisam mislio time Smile
(16-12-2012, 02:52 AM)metaldetektori.rs link Piše:[quote author=MilanAT link=topic=1427.msg10953#msg10953 date=1355618205]
Sad se sjetih da sam procitao i nesto u vezi doticnog gospodina "S"....bas me zanima kako bi reagovao doticni kada bi mu prenio ovo tvoje pisanje, vjerovatno bi se obradovao sto ga znas Smile

Jel to neka pretnja? Sutra kad ustanes, prvo zovi njega i reci mu da ga znam! Sve vas ja znam, prikupljanje informacija mi je oduvek islo od ruke. Mozda sam trebao da budem policajac.
U svakom slucaju, treba da mi budete zahvalni sto vas nikada nisam prijavio, vi ste bili i sada ste potpuno nebitni za mene i moje poslovanje.
[/quote]Ama kakva prijetnja, nisam od onih koji prijete...samo zamisljam doticnoga kada bi mu tako nesto rekao Smile
(16-12-2012, 02:49 AM)metaldetektori.rs link Piše:[quote author=MilanAT link=topic=1427.msg10954#msg10954 date=1355618356]
Preporucljiva prodajna cijena (od proizvodjaca) se nikada nije nigdje koristila, bar ovdje na "zapadu"...to je samo reklamni trik prodavaca, nista vise Smile

Da, ubedio si nas, preporucena maloprodajna cena je reklamni trik prodavca, jako smesno![/quote]Nisi valjda naumio da mi govoris o stvarima koje gledam ovdje svaki dan...nemoj, neces biti u pravu
#27
Ako ti kazes da nije bila pretnja onda OK. Pisane reci se cesto pogresno protumace, zato ja izbegavam diskusije po forumima.

Eto, zakljucismo da nemamo sustinskih nesuglasica, samo ove male, koje mozemo i da zaboravimo.

Laku noc i prijatno!
#28
AKCIJA POCINJE JEDAN DAN RANIJE - trajace od 18  do 21 decembra.
Od 19-21 necemo raditi tako da cemo narudzbine primati putem email-a info@metaldetektori.rs i SMS-a na broj 060 370 72 00
18. decembra radimo normalno

Evo akcijskih cena detektora:

Minelab CTX-3030 FULL – 1890
Minelab CTX-3030 FULL + sonda 17" – 2160
Minelab E-trac Full Pack -1090
Minelab Explorer SE Pro Full Pack – 990
Minelab Safari – 750
Minelab X-terra 505 – 440
Minelab X-terra 505 UNIVERSAL PAKET sa dve sonde – 540
Minelab X-terra 305 – 340

XP Deus Lite sa sondom 22.5cm – 680
XP Deus Lite sa sondom 34x28cm – 740
XP Deus Basic sa sondom 22.5cm -930
XP Deus Basic sa sondom 34x28cm -1030
XP Deus Full sa sondom 22.5cm – 1140
XP Deus Full sa sondom 34x28cm -1240
XP Deus ULTRA FULL PAKET sa dve sonde – 1420
XP G-maxx II sa sondom 22.5cm – 640
XP G-maxx II sa sondom 27cm – 680
XP G-maxx II 22,5 + 36x30cm DUBINSKI PAKET  – 810
XP Gold Maxx Power sa sondom 27cm – 770

Fisher F75 – 750
Fisher F75 Ltd -870
Fisher F75 Ltd. DUBINSKI PAKET SEF 38x30cm -1020
Fisher F75 DUBINSKI PAKET SEF 38x30cm – 890
Fisher F70 – DD11” – 570
Fisher F5 sa sondom 11” DD – 450
Fisher F4 – 295
Fisher F2 PINPOINTER PRO PAKET – 195

Bounty Hunter Quick Silver -130
Bounty Hunter Tracker IV -110

#29
Lepo sa vaše strane što ste izašli sa ovakvim cenama stvarno za svaku pohvalu tako da ukoliko neko ima neki dinar sa strane i lepo bi bilo iskoristiti ovu akciju Smile
#30
(18-12-2012, 04:03 AM)sundjer link Piše:Lepo sa vaše strane što ste izašli sa ovakvim cenama stvarno za svaku pohvalu tako da ukoliko neko ima neki dinar sa strane i lepo bi bilo iskoristiti ovu akciju Smile
Hvala, Sundjer
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)