Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
triagolnik,mesecinai krst-pismo
#1
molim za pomoc oko objavljivanje slike..
evo ednu adali neko zna sta bi moglo da bude tumacenje-tolkuvanje
evo slike
[Slika: sgiafn.jpg]
[Slika: x60bbo.jpg]
[Slika: 2hhzjnr.jpg]
ako neko zeli moze i na chat i email....
HVALA
Odgovori
#2
ipak uspesno se postavile slike
izaboravio sam SLIKICE SU IZ MAKEDONIJA
Odgovori
#3
I sada se nevidi bas dobro.Ima tu jos znakova.Ima i strelka i naziru se jos neki znakovi.A i ta strelka mozda i nije samo strelka nego zmija?
Odgovori
#4
Rikiko kaj mene vaka stoi se nadevam deka ke ti koristi.....

[Slika: 24cceq9.jpg]

jas gi zabelezav na tvojata slika samo ovie znaci
Odgovori
#5
Ima cini mi se i jedna zmija levo od mladog meseca .Glava joj gleda na desnu stranu. A nazire se rep od druge gore desno.Od mladog meseca desno i gore kao da ima i srce zensko kovano.Iznad znaka iks u cetvorougao ima jos  nekoliko krstova zaokruzenih i jos znakova..
Odgovori
#6
u red e . samo moze li mi nekoj dati tumacenje sto sto bi bilo.. i mesec..i trougal ili strelka so tocka u sredina i x vo kvadratot... i zmija koja kazavte da se poznava svrtena levo-desno-srce zensko i slicno
ako moze bi bilo OK.
inace ova je na vertikalna karpa na 1 metar od zemja adesno u podnozje karpa na pomal kamen ima ZNAK VO FORMA NA TRIAGOLNIK SO PRODOLZEN LEV KRAK  ili nesto kako noz so tenka drska....

P.S. imamm na druga lokacija i drugi znaci samo zdravje ke gi fotografiram pa ke komentirame i toa: dama i kukast krst vo vevo kraci.... i na druga krst so topcesti zavrsetoci na kracite i stapalka na ogromna karpa...????????????
Odgovori
#7
Sve su to lepi znaci.Ali nije lose da ovaj kamen sto si slikao samo jedan deo slikas u celini da se vidi .  Jedino tako ce se videti cela prica. Taj kamen ti je polazna tacka  za ono sto je ostavljeno  u njegovoj okolini.Svaki od znakova ima svoje posebno znacenje koje je veoma vazno za celu pricu.Slikaj  taj  kamen  ponovo  iz raznih uglova  mozda se vidi jos nesto.
Odgovori
#8
A vazno je da se dobro pogleda i slika to srce.Za mene licno  srce je najbitniji znak .Dali raditi dalje ili ne. Ako ga vidis dobro ga pogledaj ima li u njemu nekih rupa ili slicno.
Odgovori
#9
OVO NIJE MESEC OVO TI JE LEVI SRP IMA TRI MOGUCNOSTI.
1.TREBA DA IMA RUPA IZNAD NJEGA.
2.OD ZNAK 8 KORAKA NA 1~ARSIN 35 CANTI.
3.U NEKI SKUCAJ TAPA (RAZBI)
Odgovori
#10
Tako li ga cenis zemljak?Nisam bas siguran ni da je srp a pogotovo da je u pitanje levi srp...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)