Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUJOVA PEĆINA U ZEKOVICI
#1
POZDRAV CENjENI  FORUMAŠI.  Evo mene opet sa pećinama.  Sada su stvari drugačije.  Ova pećina se nalazi između  Đerekara iCrne Gore. Naime  pećina izgleda ovako tj- njena unutrašnjost, Otvor pećine  je čak tri osrednji, njena unutrašnjost izgleda vako, kada uđeš dočekuje te hodnjk  polo dugačak tri metra- U čelu ima veoma mali otvor koji služi za ulazak u drugoj prostoriji. U ovoj prostoriji se kao i u prvoj teren je u blagoj uzbrdici. U ovoj prostoriji se nalaze  tri osobe čovek žena i dete.  One su učučećem  položaju.  Naravno da su od kamena,sliku nemam ali  na  proleće  kada se sneg otopi- POZDRAV-
Odgovori
#2
pogledaj ulaz pecine ili oko ulaza jel ima neki znak velicine sake ne veci..ustemovan u stenu................
Odgovori
#3
Pozdrav Aca Beograd.Što se tice znakova nisam razgledao i ne znam da li postoje kada otopi sneg otici cu da potrazim znakove i da slikam njenu unutrasnjost da bi mogli videti i ostali članovi.Toliko od mene za sada,srećni vam novogodišnji praznici kao i Božićni.Ujedno čestitam svim članovima ovog foruma.
Odgovori
#4
Korektno nema sta,,,hvala na cestitkama
Odgovori
#5
(21-12-2012, 10:40 PM)El-lobo link Piše:POZDRAV CENjENI  FORUMAŠI.  Evo mene opet sa pećinama.  Sada su stvari drugačije.  Ova pećina se nalazi između  Đerekara iCrne Gore. Naime  pećina izgleda ovako tj- njena unutrašnjost, Otvor pećine  je čak tri osrednji, njena unutrašnjost izgleda vako, kada uđeš dočekuje te hodnjk  polo dugačak tri metra- U čelu ima veoma mali otvor koji služi za ulazak u drugoj prostoriji. U ovoj prostoriji se kao i u prvoj teren je u blagoj uzbrdici. U ovoj prostoriji se nalaze  tri osobe čovek žena i dete.  One su učučećem  položaju.  Naravno da su od kamena,sliku nemam ali  na  proleće  kada se sneg otopi- POZDRAV-
pozz kolega
vidi pod deteto sto ima kopaj pod nego slikaj pa kazi sta ima pod deteSmile i pisi pozz
Odgovori
#6
Postovani g.El Lobo,

jel imate fotografije iz ove pecine?

Moguce da je rad istih ljudi kao i ona predhodna sa skulpturama.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)