Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sandbanks
#1
Ovo je originalna sema sa delovima koji nisu bas dostupni ,ne mogu se lako naci u Srbiji. Uskoro cu postaviti modifikaciju sa dostupnim i jeftinim delovima.


Priloženih Datoteka
.rar   sandbanks300.rar (Veličina: 835.75 KB / Preuzimanja: 270)
Odgovori
#2
Hhmmm Molder!
Ovaj Sandbanks ti je prilično mator. Nije ni čudo što nema delova za njega -ovi koji su navedeni ne proizvode se više (većina njih), ne samo u Srbiji, već i u okruženju.
Ima dosta novijih i za samogradnju pogodnijih PI mašina.
Ovih dana ću postaviti nešto od onoga što sam ja gradio i što se (provrereno) lako sklapa i dobro radi.
Pozdrav!
Sneshko
Odgovori
#3
1979 i nije tako davno bilo Big Grin Big GrinBig Grin ! Molder, jesi li neki sklopio do sada, mislim da li si ga isprobao na terenu?
Odgovori
#4
Evo modifikacije. To jeste star projekat,a ja nisam neki expert za elektroniku. Stvar je u tome sto "ovo" sigurno radi,za razliku od novijih projekata cije su seme "majstori" velikodusno postavili sa brdom namernih gresaka u semi.Zelja mi je da za razliku od drugih foruma, na ovom postovi budu korektni,kako za profesionalce, tako i za pocetnike u samogradnji MD.
Posto je tema bila prazna,bez postova,neko je morao da probije led.Pozdrav svima, pa stavite nesto dobro,novije i ako moze bez namernih gresaka.Ideja mi je bila da se sa malim ulaganjima,dodje do solidnog MD, a sa par hiljada evra u dzepu nije problem doci do odlicne masine.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#5
Svaka cast Molder za ovu modifikovanu verziju.Ona resava pitanje transformatora i jos nekih delova koji nisu mogli da se nadju.Predpostavljam da si ga pravio kada kazes da sigurno radi.Mozes li da postavis plocicu i montaznu semu?
Pozdrav.
Odgovori
#6
Citat:Hhmmm Molder!
Ovaj Sandbanks ti je prilično mator. Nije ni čudo što nema delova za njega -ovi koji su navedeni ne proizvode se više (većina njih), ne samo u Srbiji, već i u okruženju.
Ima dosta novijih i za samogradnju pogodnijih PI mašina.
Ovih dana ću postaviti nešto od onoga što sam ja gradio i što se (provrereno) lako sklapa i dobro radi.
Pozdrav!
Sneshko
Sneshko hoće li skoro da se postavi nešto novo ? Neka mašina iz tvoje kolekcije, ja sam postavio nešto što solidno radi...
Odgovori
#7
Molder zamolio bih te za pomoc,ako bih mogo da mi pomognes da pronadjem jedno integralno kolo posto vidim na se dosta razumes.Daj mi neki broj telefona nege prodavnice ili internet adresu gde mogu da narucim.A oznaka je
m(kao mikro)A78540PC to je dosta staro integralno kolo i nisam mogo dosad da pronadjem.Unapred HVALA Big Grin Big GrinBig Grin
Odgovori
#8
Ovo su neke od prodavnica elektronskih delova:

<!-- w www.mgelectronic.rs<!-- w
<!-- w www.mikroprinc.com<!-- w
Odgovori
#9
Izmenjeni sandbenks bez trafoa komplet .


Priloženih Datoteka
.rar   Sandbanks.rar (Veličina: 1.07 MB / Preuzimanja: 167)
Odgovori
#10
izgled [*]gotovog uredjaja sandbenks bez transforomatora


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)