Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabeka
#31
Ne mogu da postoje dva originala. Ako si pazljivo citao sta sam napisao mogao si da zakljucis da znakovi postoje ali da ih je nemoguce pronaci ako ne znas pravo mesto. Sto se prepisa tice toga imam ni sam ne znam koliko . Sve su to manje vise bezvredne pisanije koje sam usput pokupio . To sto u njima pise spreman sam da podelim sa svima. Od originala mozete da dobijete samo ono sto vise nema nikakvog znacaja. Moguce je da se ova rec odnosi na zbeg kao sto ti tvrdis. Ja ne znam kako se to uopste cita a ne mogu napisati kao sto je u originalu jer takvi znakovi ne postoje na tastaturi.
Odgovori
#32
Kako nemogu da se nadju znakovi kada sam ih video !!!!!!!!!!!!!!!!
Samo tada se nije moglo raditi a sada je to druga prica ali sada ja vise nemogu da idem ....
I tvrdim da je ovo original pisano je na staro bugarskom(Papirna knjiga opsivena bakarnim koricama na cosicima).
Veruj mi imam sve te pisanije sto si naveo u Toponimi. Iz Knjiga :Milana(Krepoljin), Radojice(Vrbica) Bore tatab .Hitlera .Vukote Dragana Stanoja Mose, Vidoje,Stavre ovi su iz Srbije.....Nazalost svi ovo tragaci su sada pokojni a ove zive necu pominjati iz razumljivih razloga.
Tako da se necu prepucavati da li je tacno ili nije. Sve do sada sto sam na ovom forumu naveo vec sam odavno po nekoliko puta presao i sve video i tacno govirio. Ali to je poslednji put bilo pre 15 godina a imam staz od 50 godina tako da su moje godine  sada otisle u .....
Zelja mi je da ovi mladji nauce da se postuju... Da se drze kodeksa!!!!!!!!!!
Odgovori
#33
P.S.
Nerazumem ovu izjavu:
Od originala mozete da dobijete samo ono sto vise nema nikakvog znacaja.
Ne zelim ja od tebe nista samo sam ti korekno skrenuo paznju da se mesto zna. To je sve!
Odgovori
#34
Ja tebe sigurno poznajem !?
Odgovori
#35
plandzija mislev deka mnogu znaes ki citav site tvoi komentari ili mose su greska ako znas ke te zamolam kasimi srna klesana kaj gleda i sto drugo poz
Odgovori
#36
na kratko za site koj saka da znae za pop martin i za negovoto sedlo kaj sto odmaral tamo usival i vredi da znaete deka toj znae kako vleze vo kristalen grat i kako se snajde on je kluc sa mnogu za vija ignac ija patot iza gradot nego drba da go najdete on je za srnata za meckata on je za babata grbava i za uste babi za kvackite so pilijna iu on je za tri vodopadi i so dvata pistola i uste nesto i za dvata pobieni kamejna kako vol na dve poi i sedumte groba i trite groba i mnogu vodenici i vodopadi i sofra so sedum i so cetri i za malo korito i golemo korito i teku se klesani kostadin i elena i nekolku crkvi samo se pokrieni  se stari nema koj da poseti mestoto e takvo loso gi barate a ne mose da se stigne tamo tesko zatova uste takvo nikoj nema tacno najdeno mose slusate i citate nikoj tacno ne kasa kaj se samo zabluda verujte vo srbija e mala imitacija a vo bugarija samo gluma zasto tamu na kraj pop martin izbegal nisto tacno ne kasa a vbo srbija nabravi malce slicno ot orginal a glavnoto e i orginal vo makedonij da znaete na kratko vreme ke se uverite ke slusate i ke gledate mnogu raboti sto do sega nese najdeni zlatna kocija na Aleksandar Makedonski i uste nesto vasno tolku ot mene ja dosta komentari dadov nikoj tasno ne mi kasa samo v i poseluvam za site sportisti srekja i uspex moj posleden komentar poz poz poz
Odgovori
#37
Izvini himovicu ali moram najpre da rascistim sa ovim Kosacem .Plasim se da nije neko od ovih mojih mangupa . Pomenuo je imena nekih ljudi koje sam licno poznavao a koja i nisu bas poznata sirem krugu ljudi . Ne znam zasto se ne javlja odkad sam posumnjao da je neko koga licno poznajem.
Odgovori
#38
Rekao sam da sam tesko bolestan. Pa kada mi dozvole da sedim za kompjuterom onda napisem nesto malo pa opet u krevet.
tako da sada samo ovako mogu da se javljam, sa juga. Nije mi bila namera da "solim" nikome, vec da mlade ljude naucim kako se postuju tragaci - ali pravi!!Neznam ko si a i nije vazno ovde su svi tragaci.I svi imaju pravo na anonimnost. Druzio sam se sa svim tim ljudima koje sam pomenuo i napisacu uskoro post o njima jer to zasluzuju.A nemam nikakvu nameru da ikoga zezam. Sigurno smo se videli ali mislim pre 25-30 godina. Ali to sada nije uopste bitno.
Pozzz
Odgovori
#39
To sto kazes sto ipo odsto  si u pravu.Nebi trebala imena da se pominjaju.Medjutim retko koga interesuje dali tragac ima nesto korisno da kaze nego odma zapitkuju koj si odakle si odakleti opisi koj ti dao kako se taj vika  itd.Pre neko vece beo kod jednog staroga sportistu raspitiva se za jednoga sofera  ,de su mu kola itd.A on odma odakle ti opis pa drz vrz.  Pa sta on misli da sam lud  il da me osajatila promaja pa da mu kazem.Il mozda oce da mu kazem i gde da  kopa?Moz da dobije al samo cvetka al ne od men toj mora  da  si  trazi al na drugo mesto.
Kosac cu te posetim ja cim saznam de si  .Cu ti donesem moju Svrlisku mucenicu  da procistis zilke mora ti bude odma bolje.A i brale    zabolese me prsti od cukanje po ovoj sokocalce!  A i naviko sam rodjo  dok s coveka vrevim  da ga gledam u oci!
Odgovori
#40
Kosacu , zao mi je zbog tvog zdravstvenog stanja . Zelim ti sve najbolje. Veoma mi se svidja tvoja namera da napises koju rec o ljudima koje smo nekad poznavali a koji vise nisu medju nama. Ja sam neke od njih vec pominjao i siguran sam da mi nece zbog toga zameriti.Naravno  pod uslovom  im je Sveti Petar dozvolio da prate ove nase diskusije tamo u raju (ili paklu - svakom prema zasluzi ). Mislio sam da je u pitanju jedan mangup koji se vec javljao na jednom drugom forumu ali izgleda da sam pogresio.Jos jednom ponavljam da bi mi bilo veoma drago da cujem i tvoja iskustva sa ovim ljudima . 
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)