Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CRNOOK KALE I PECINA
#11
(28-12-2011, 05:21 PM)prizrenlija link Piše: Postovanje darjanski  verujem da imas dokumenat, ali se ne slazu imena reke,, reka  u prizrenu se zove BISTRICA,, kod tebe je BELICA,, ili selo blizu prizrena... kod tebe je DECANE,,, a  kod  prizrena je RECANE.... inace ja sam iz prizrena , pozdrav

Tocno e jas sum greska od nogu dokumenti glava me boli ..izvinete na greskata .
Reka se zove BELICA ( LUMBARDHI) a selo je recane...
Odgovori
#12
(31-12-2011, 05:14 AM)dojranski link Piše: [quote author=prizrenlija link=topic=601.msg4908#msg4908 date=1325085663]
Postovanje darjanski  verujem da imas dokumenat, ali se ne slazu imena reke,, reka  u prizrenu se zove BISTRICA,, kod tebe je BELICA,, ili selo blizu prizrena... kod tebe je DECANE,,, a  kod  prizrena je RECANE.... inace ja sam iz prizrena , pozdrav

Tocno e jas sum greska od nogu dokumenti glava me boli ..izvinete na greskata .
Reka se zove BISTRICA ( LUMBARDHI) a selo je recane...
[/quote]
Odgovori
#13
EVE KAKO IZGLEDA DOKUMENTOT


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   

.pdf   img003 (1).pdf (Veličina: 97.76 KB / Preuzimanja: 350)
Odgovori
#14
pozdrav dojranski opet ja... ako je tacan dokumenat onda bi mogl da saradjujemo zajedno....  ali u tvrdjavu gde je KFOR sada zove se  ---KIS KALE -- ili (DEVOJACKA TVRDJAVA) ne znam da li mislimo na istu tvrdjavu... za svaki slucaj ako hoces mozes da pises na adreusu  jer ja dokument nisam video ne znam zasto ne mogu ... pozdrav prizrenlija
Odgovori
#15
(31-12-2011, 05:46 PM)prizrenlija link Piše: pozdrav dojranski opet ja... ako je tacan dokumenat onda bi mogl da saradjujemo zajedno....  ali u tvrdjavu gde je KFOR sada zove se  ---KIS KALE -- ili (DEVOJACKA TVRDJAVA) ne znam da li mislimo na istu tvrdjavu... za svaki slucaj ako hoces mozes da pises na adreusu  jer ja dokument nisam video ne znam zasto ne mogu ... pozdrav prizrenlija

logiraj se i trebas imati nitro reader
http://www.nitroreader.com/
Odgovori
#16
http://travelingluck.com/Europe/Serbia/S...#local_map
Odgovori
#17
edno takvo kale imai na sar planina pokraj reka bistrica.
Odgovori
#18
dali ti go znaes toa kale?
Odgovori
#19
Da na sar planina pokraj reka bistrica na samiot vlez na Prizren i bev tamu ama rabotata ja zavrsille KFOR..lopovi kriminalci,raketari,
Taka me informirase cuvarot koj ja cuva vodata za pienje od kade se napojuva prizren.
Toj ne znaese sto jas baram sam raskazuva kosata da ti se krene...
Odgovori
#20
mozebi ama tamu ima mnogu raboti ne e samo edna rabota
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)