Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spisak toponima iz mojih planova
evo ti i supljiv kamen, do njega sedlo preko Manastir Sv.Jovan i ostre cuke  Smile


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
@plandzija
ja mislim da ti imas samo naslove... i nista drugo...
Odgovori
Ja mislim da imam i nesto drugo .....samo nemam vremena da odgovaram na sva pitanja . Ako mi se ucini nesto interesantno ja se potrudim  da nadjem u mojim spisima . Ovo sto si ti postavio ne spada u nesto sto bi se uklopilo u podatke iz spisa . Ne kazem da mesta nisu interesantna , naprotiv.
Odgovori
(23-12-2013, 06:02 PM)plandzija link Piše: Ja mislim da imam i nesto drugo .....samo nemam vremena da odgovaram na sva pitanja . Ako mi se ucini nesto interesantno ja se potrudim  da nadjem u mojim spisima . Ovo sto si ti postavio ne spada u nesto sto bi se uklopilo u podatke iz spisa . Ne kazem da mesta nisu interesantna , naprotiv.

Smile
nije sve tako kako sto je napisano, svake okice vide drugacije,
razumem da imas planova, da imas vise, da svako pita te i da ne mozes svima da odgovoris,
ali posocio sam ti bakarno guvno, jel nisam znao da nemam sliku o celo guvno..
posocio sam selo cucune, tamo je imao sofru ali sad nema, iskrsili su ljude odavno,
ostru cuku imao je zmije upletene iskrsili su, imao je krst figura veliki, iskrsili su, kopali pod njega neznam sta su nasli odavno je bio
kod manastira Sv.Jovan ima 1 -2 guvna
do bakarno guvno ima drvo na drvo zenske pletenke i krluk
vodenice su po dolu
preko guvno je gemija do njega kapak kantar..
na ostru cuku guvno.. kad stojis vide se jedna cuka na jugo- istoku a druga se ne vidi..
kad gledas iz daline vide se 3 cuke..

sta da ti pricam.. steta ja sto nemam tvoje planove..
Odgovori
Ajducka cesma, gi ima mnogu, ja znam edna vo delcevsko, ako im zapis nekoj neka kaze
Odgovori
(11-04-2011, 07:12 PM)plandzija link Piše: Sva ova mesta se nalaze u jugoisticnoj Srbiji i Bugarskoj,znachi Kraljevo ,Cacak ,Makedonija itd ispadaju iz igre.

Pozdrav!
Znam selo Ravniste ( u KiM). Imam prijatelja iz te opsite koji nam moze pomoci ako imate plan!
Odgovori
BEKIRE AKO IMA TURSKA VODENICA SA POČETNO SLOVO (O) I NA PUTU ČESMA I STOPALO MISLIM LEVO IMA SE PLAN............
Odgovori
Pozdrav svima od nekih mesta sto je naveo plandzija ima u mom kraju imam i neke zapise za njih mesta kao sto su:bela voda kozarica svinjski kladenac tumba crvena reka dojkinci godjina dolina pavlov kladenac odorovci i sv.kirik ako je neko za saradnju neka pise u privatnim porukama.poz svima
Odgovori
Imali neko spisak planova za mesto zvano
Sv. Antanas kod Sv.Jovana ????

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Odgovori
Ako misliš iznad poganovskog manastira  traziš sv. Antanas........................ima se brate.......
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)