Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spisak toponima iz mojih planova
pozdrav svima ja sam interesiran na koju okoliju treba da bude suvi potok  i crni vrh......
Odgovori
@Plandjija mnogo letis visoko..
ne odgovoras..
uzalud imas planove, tesko ces da nadjes mesta.. svako moze da nadje mesta ali preko meni... kluc je u meni, u glavi.  Wink
Odgovori
smrdljiv kladenac je ispod dupni kamen u sred livadu , sta je to toliko nepoznato pa svi znaju  ja mislim gde se nalazi  Big Grin
Big Grin
Odgovori
aloooo bre pirosi...nediraj mi dedovinu...... Wink
Odgovori
EEE PLANDZIJO,NAVUCE NAROD DA TRAZI,TUMARA I RAZMISLJA...PA NESTADE ODJEDNOM :'( Smile.i ja ima neka mesta sto trazis ali DZABA...ako nisi mnogo daleko vredelo bi probati.pozdrav tebi a i svim ucesnicima...
Odgovori
pozdrav svima,evo jedna slika iz babicko,na ovom kamenu ima 20ak krstova i 3 rupe,kad budem isao sledeci put postavicu bolje i detaljnije slike


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
Da li ima i slova ?
Odgovori
ipak je tu negde bio...POSTOVANJE PLANDZIJO...ako si raspolozen da pocnemo od SVATOVSKO GROBLJE?POZDRAV
Odgovori
nema slova,samo 3 vrste krstova i 3 rupe,ima ih oko 20ak krstova,
Odgovori
@plandzija pokusao sam da iskontaktiram nekoliko puta, tebi, ali ne odgovaras...
sad ne trazim te, ja, pa da vidimo mozda ti zatrazices meni...
mislim da si rekao da si iz Pirota, jas sam.. ucenik pokojni Koleta Vlava iz Mak, mozda znas ga mozda ne znas, on je imao kontakte sa ljudima iz Pirota.

Evo ti bakarno guvno da vidis..


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)