Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spisak toponima iz mojih planova
ok.hvala na brzom odgovoru.
pozdrav.............fixxx

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
Citat:Pozdrav Plandzijo,
Sta mi mozes reci za stenu sa utisnutim konjskim kopitama (potkovicama)? U pitanju su 2 konjske kopite. Hvala unapred. Big Grin Big GrinBig Grin


pozdrav plandzijo, da li mozda imas neki podatak o steni sa utisnutim konjskim kopitama (potkovicama)?
Odgovori
Citat:Zdravo svima!!!Pitanje za Plandziju:
-Prelistavajuci forum naisao sam na tvoj spisak toponima-i ima par naziva koji su mi poznati.Da li je neki od njih mozda u okolini Cacka i Kraljeva:Lazarev kladenac,Novo Selo,Turska njiva ili Tursko selo?
-Ima li neko "Ravniste" u tvojim planovima,a za ovu teritoriju(Kraljevo i Cacak)???
Odgovor moze ovde ili na pp.Hvala unapred!!!
Pozdrav.............fixxx Big Grin Big GrinBig Grin

pozdrav fixxx, obzirom da imas nekih informacija o okolini KV i CA mozda bi smo mogli da sklopimo neku celu ''pricu'' obzirom da i ja imam nekih informacija. pozz 8-) 8-)8-)
Odgovori
Citat:pozdrav fixxx, obzirom da imas nekih informacija o okolini KV i CA mozda bi smo mogli da sklopimo neku celu ''pricu'' obzirom da i ja imam nekih informacija. pozz 8-) 8-)8-)
Moze moze...............vidi pp Big Grin Big GrinBig Grin
Pozdrav...........fixxx

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
Plandzijo,ja sam sa jugoistoka Srbije,iz Surdulice.Pa ako imas nesto...Pozdrav
Odgovori
Dalahan .Selo Masurica ,Malinova voda to bi trebalo da bude u tvojoj okolini.
Odgovori
Da,na 3 km od mene?
Odgovori
A jel ima neki znak tu blizu?I zanima me mesto na Cemerniku,3 izvora se pominju,jel imas nesto o tome?
Odgovori
tragac 007 da pogledam pa cu ti reci.
tragac 007 ako nije tajna gde se od prilike nalazi to kopito
dalahan imam ja nesto za tri izvora moram pogledati pa cu ti reci.
Odgovori
Ajde vazi!Ti izvori su na mali Cemernik,ulivaju se u Cemercicu.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)