Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvana mesta
#1
Terziska pecina,Zabel,Breza,LIsec,Vrbica,Opila,Dup,Stancin dol,Valjanovec,Ramniste,Babicki rid,Toneva vodenica,Bela cesma,Gradiniste,Odrano,Crveni bregovi,Guzin grob,Zlatar,Potis,petkovi padini,Kudeljski kamen,Veselov kamen,Veselova livada,Ratkova skala,Cagev kamen,Vrla strana...-ima li neko o ovim mestima neki opis?
Odgovori
#2
Stefane -Kudeljski kamen dali se navaga negde u atar na Krivu Palanku,ako ga znaesh tacno kude e kudeljski kamen,dali ima negde isklesana devojka ili zena u pojas da nosi kudeljicu,treba da e kako u malu pesterku ovj znak ,mozda zatoj sga ga vikav kudeljski kamen.pozzzz
Odgovori
#3
Nalazi se u Kratovsko,vrz njega ima krst ijedna panica koja mi vise izgleda prirodna nego radjena,sa strane kamena ima brtva koja stoji naopako sa vrhom nadolje,cuo sam da se na njega trazi kudelja i pestera-mala ali nisam ih jos potrazio,pozz. 076/xxx-xxx (koristite privatne poruke)
Odgovori
#4
pustio sam ti broj kao privatnu poruku
Odgovori
#5
petkova padina ima u nasem kraju
Odgovori
#6
zdr vrla strana i stanski dol dali se naLAZE BLIZU GRANICE MAK I SRBIJA I DALI SE TU SPAJAJU TRI DOLA U STAINSKI IMA VOD KARSI U KARPU ISKLESANA VODENICARSKA LASICA POZZ
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)