Forum skriveno blago - zakopano blago
nepoznata svetlost - Oblik za Štampu

+- Forum skriveno blago - zakopano blago (https://www.skrivenoblago.com/forum)
+-- Forum: Arheologija (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-9.html)
+--- Forum: Korisne stvari vezane za arheologiju (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-85.html)
+--- Tema: nepoznata svetlost (/thread-465.html)

Stranice: 1 2 3 4 5


Re: nepoznata svetlost - APIS - 10-11-2011

More  sine Dragane  umesto  sesir  kotal  na  glavu  i  neboj  se  nista .Pored  moravu  imas  vrbovo  pruce  kolko  oces    za  raklju  a  ako  se  sapletes  i  cvoknes  sa  kotal  o  neko  vrpce  ima  da  ti  se  pojavi  i  nepoznata  svetlos  garantovano.  he he he. 


Re: nepoznata svetlost - donce - 25-11-2011

Samo da dodam na ovu temu sledece.
Procitao sam gomilu gluposti na racun plandzije koji u ovom zanatu zaista moze da nosi titulu jer vi gospodo koji ga ismevate(pri tom niste dva novcica iskopali,a u sve se razumete) i pravite posalice na njegov komentar o cetvrtom agregatnom stanju, bolje prvo konsultujte udzbenike pa krenite da vredjate.Nije mi namera da nikoga od saljivdzija uvredim, ali ovo nisam mogao da precutim.
Za pametnog je ovo dovoljno.
Pozdrav


Re: nepoznata svetlost - APIS - 27-11-2011

Posalice  nemaju  moj  prijatelju  veze  sa  agregatnim  stanjem  dal  bese  drugo  dal  cetvrto    j...m ...a
Procitaj  jos  neki  put  nasmej  se  malo  a  i  razvedri  prosetaj  malo  i  kada  ti  se  glava  razbistri  od  blaga  i  od  magaza  shvatices  da  su  i  pesma  a  i  ova  nasa  svrliska  sala  vazne  za  dusevno  zdravlje...... Ismevanje  je  nesto  sasvim  drugo  i  jos  dotle  nismo  dosli  ovo  su  posalice  a  tu  ce  se  prepoznati  i  oni  sto  bi  u  rupu  stepenicama  [mora  da  im  se  vuzgaju  opanci]  a  nemaju  znak  jer  cekaju  da  uvate    coveka  sa  planovima  .Igraj  posteno  i  neboj  se  nista  drugacije  moj  prijatelju  nemoze.


Odg: nepoznata svetlost - Vudi Alen - 05-08-2013

Postovani g.Timahum,

ja Vam licno verujem da ste videli tu svetlost.Mislim da se ona neodnosi na zakopano blago vec se radi o manifestaciji entiteta(spiritualno bice) viseg ranga...recimo Andjeo,tok su jednostavnije sfere ili orb manifestacije ljudskih duhova.Svako to vidi drugacije shodno svom duhovnom postignucu,ali vecina neutreniranih ljudi takva bica vidi kao svetlosnu loptu recimo.

Ono sto je g.Plandzija spomenuo kao vatrenu loptu i 4 energetsko stanje je takodje moguce i to je Nikola Tesla patentirao....ali za stvaranje takve lopte su Vam potrebni uredjaji i to je ipak nesto drugo.

Pojava magle koja se iznenada javlja sa hladnim talasom...recimo u doba godine kada to nije normalna pojava cesto ukazuje da je krenula manifestacije nekog negativnog entiteta.

Za sve ovo postoji nacin zastite a i rukovanja.

S postovanjem,

Vudi Alen


Odg: nepoznata svetlost - Gora Romanija - 14-11-2013

Jedne prilie u Spacvanskim sumama u okolini Vinkovaca,ja i ekipa smo razapeli satore sa namjerom da pecamo par dana na Spacvi. Prvu noc,posto sam vozio nije mi se dalo da pecam,pa sam se uhvatio satora i pive. Samo mjesto je izgledalo pomalo sablasna,a pomagalo je i to da se covjek osjeca nespokojno i sam naziv. Mjesto se zvalo Smajin Most. Elem. U pla noci mi se primokrilo i izadjem vani. Onako bunovan i mamuran ugledam neku bjelkasto zutu svjetlost u sumi,koja je titrala veoma izrazajno. Nisam nesto plasljiv covjek,ali sam se tada dobro uplasio.Moja ekipa je bila nize niz vodu,pa nije bilo sanse da dreknem i molim za pomoc.Neznam ni dali bih imao snage za to. Vratim se u sator i repetiram pistolj u iscekivanju aveti,duha,vampira ili jos nesto gore.Nista se nije desavalo.Ujutro,izlaskom sunca,strah se rasprsio.Odlucih da odem i vidim sta je to u stvari bilo. Naravno,sve ima objasnjenje,pa i ovo. Bio je to jedan stari panj,koji je dosta natrulio i od trulezi,koja se raspadala isijavao je fosfor :-))