Forum skriveno blago - zakopano blago
Legenda o Pop Martinu - Oblik za Štampu

+- Forum skriveno blago - zakopano blago (https://www.skrivenoblago.com/forum)
+-- Forum: Zakopano blago u Sbiji, Crnoj Gori, Makedoniji i Bugaskoj (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-4.html)
+--- Forum: Zakopano blago u Srbiji (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-23.html)
+---- Forum: Priče i legende o zakopanom blagu (https://www.skrivenoblago.com/forum/forum-24.html)
+---- Tema: Legenda o Pop Martinu (/thread-1.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Re: Legenda o Pop Martinu - milan - 24-07-2012

Eto ti klesanog hajduka a nije ni ovo Vaš Pop Martin

[Slika: 2j0fbrq.jpg]


Re: Legenda o Pop Martinu - milan - 24-07-2012

[Slika: fvckyx.jpg]


Re: Legenda o Pop Martinu - himovich - 24-07-2012

POZ Milan znam da se drudis dosta i znam da si dobar samo ti drugi verujes nije tako ti kako sta kases lase te neko kumanovo nema vrska ovo je dosta dobar klesan znak samo veruj nije pop martin tako ako hoces da ti pisem i drugi znaciu okolu sta treba da ima kad vam pitam okoli sta ima svi se gubite treba i da znamo sta ima i drugi znaci gde ti je srna tu kad imas pop martin kasi i daj sliku za srnu da te vidim prate tu ti je i srna to ti je orgina veruj poz


Re: Legenda o Pop Martinu - milan - 25-07-2012

Ma ti si moj prijatelj - sve za tebe, eto ti je i srna :

[Slika: x35p3q.jpg]

Šta ti treba samo kaži, al od tebe ni jednu sliku ne dobismo samo reči ???


Re: Legenda o Pop Martinu - himovich - 25-07-2012

OK  idemo dajle i sad citaj dobro i ne suri sad citaj srna nije noga krsena i niuje to poje ona je druga poje noga ni je krsena i gde ti je lovac sta gaca srnu rekosam nemate zavretak samo imitaciju ok idemo dajle daj sliku lovac sa posku sta gaca srnu imas pop martin i trsiosam srnu da osi srnu sad lovac da te vidim ima u glavo srvenu fest ili kapu prate tu je orginal neko te lase dopro i mislis je to pop martin reko prvo opinci skini mnogo i da me naces to je orgina daj lovac srnu sta gaca daj savrsetak prate poz


Re: Legenda o Pop Martinu - APIS - 25-07-2012

Ubava neka srna Milane a ima i ubavi rozi.Kapitalac  .


Re: Legenda o Pop Martinu - milan - 25-07-2012

(25-07-2012, 02:02 AM)himovich link Piše: OK  idemo dajle i sad citaj dobro i ne suri sad citaj srna nije noga krsena i niuje to poje ona je druga poje noga ni je krsena i gde ti je lovac sta gaca srnu rekosam nemate zavretak samo imitaciju ok idemo dajle daj sliku lovac sa posku sta gaca srnu imas pop martin i trsiosam srnu da osi srnu sad lovac da te vidim ima u glavo srvenu fest ili kapu prate tu je orginal neko te lase dopro i mislis je to pop martin reko prvo opinci skini mnogo i da me naces to je orgina daj lovac srnu sta gaca daj savrsetak prate poz
    E moj Himoviću, pa znaš li ti jarane koliko srna sa tom slomljenom nogom imaš po Makedoniji, Srbiji i Bugarskoj ? To ti je jedan od univerzalnih hajdučkih znakova koje ima svoje značenje kao i neki uklesani krstovi razlićitih formi, oblika, ograđenih, neograđenih...... svaki ima svoje značenje u njihovoj azbuci. Tako ti je i sa tvojom srnom sa slomljenom nogom. Zar misliš da sam ja ovde najveća budala da se, namudrivajući se sa tobom, postavim sve što ti zaželiš? Da je tako , sve to bih postavio prvo na svom forumu a ne ovde ! Da skarim sa tobom celu priču, tražio si "svršetak prate" ?  Evo ovako izgleda jedan deo od "svršetka prate" i tvoje srne, lovca i mnogo čega čega je bilo u neposrednoj okolini. Onda kada budeš imao petlju i da sve to što pričaš da imaš , bar nešto od toga postaviš na bilo kom forumu, makar jednu sliku, pa da ti nešto i poverujem, ovako samo ....... "pirka vertić" !

  SVRŠETAK PRATE:

[Slika: 25ga0wm.jpg]


Re: Legenda o Pop Martinu - milan - 25-07-2012

(25-07-2012, 09:26 AM)APIS link Piše: Ubava neka srna Milane a ima i ubavi rozi.Kapitalac  .

  Jeste Apise, bio je dooooooobar kapitalac,


Re: Legenda o Pop Martinu - APIS - 25-07-2012

Sas rogovi u zlato.


Re: Legenda o Pop Martinu - marsovac - 25-07-2012

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo