Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokta golden king
#1
Nokta golden king 3D mnogu precizen detektor samo koj znae da go raboti CENA PO DOGOVOR za podetalni informacii pisete vo INBOX.
Odgovori
#2
Kolega koga tebe te izlazae ne lazi gi i ti drugite toa tursko sranje ne prodavaj go na drugi nema vrska koj znae dobro da go raboti toa se samo golemi mani aparatot e sranje vo kolor boja.............................
Odgovori
#3
a ti kolega da ne se ekspert za detektori ili ti si go napravil pa se pravis pameten i sudis koj laze koj ne????
Odgovori
#4
Kolega iskreno ako si od MK si go kupil od Goce od SK go imav mesec dena i za tie pari ne e dobar za povrsinski moneti moze no mnogu e specificen vo rabotenjeto i dlaboko ne faka ima dobra kamera.............................
Odgovori
#5
sekoj ima pravo da si kaze sto misli i sto znae
Odgovori
#6
kolku pari go prodavas
Odgovori
#7
(17-02-2012, 12:50 AM)sarapt link Piše: kolku pari go prodavas
ne zamajavaj coveka, nemas ti te pare Smile
Odgovori
#8
oooooooooooooooo bane xxxxxxx gde si ti se izgubi da ne te zaveja ovaj sneg ja mislio a ti ziv si bil anticka lepoto,trojanski konju,odakle snas ti ja dal imam pare il nemam xxxxxx xxxx xxxxx i ne se mesaj jos jedanput xxxxx jedan.
Odgovori
#9
sarice, xxxxxx moja xxxxxxxxxxxxx
xxxxx mi se xxxxx , i xxxxx da xxxx jer xxxxxxx a mozes i xxxxx mada nije na odmet da xxxxx
a sto da ne moze i xxxxxxxx ako bas zeli, lepo je ispala na fotkicama na facebooku
hihiihiihihi Smile
Odgovori
#10
Molim clanove foruma da ne vredjaju jedni druge, ako tako nastave bice banovani sa foruma.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)