Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iskovan krst na steni
#1
[attachment=0:35gadnit]<!-- ia0 krst.jpg<!-- ia0 [/attachment:35gadnit]


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Plandzijo ovaj znak se nalazi na mestu zvanom Zelenika,tu pored ima jos jedan krst takodje iskovan na steni a tu negde u blizini ima valjda jos jedan krst koji se nalazi na ploci ali tu plocu nisam uspeo da pronadjem.Dali znas nesto o ovome?
Odgovori
#3
Pozdrav limeni .Najzad i nesto konkretno od tebe. U mojim spisima ,a vezano za tvoj kraj, toliki broj krstova (a ima ih i vise od tri) se pominju u delu koji opisuje prostor izmedju Dusnika i Babickog vrela. Potrudi se da u okolini pronadjes kamen i na njemu 18 slova i na drugom kamenu pistolj . Inace koliko sam uspeo da izbrojim na tom potezu se nalaze najmanje 9 krstova tako da nam jedan ili dva ne znace mnogo . Vise bi nam znacilo da li su pored potoka ili ne .Ako trazis znakove koje sam ti naveo narocitu paznu posveti kamenju koje se nalazi u blizini potoka.
Odgovori
#4
Potrudicu se da pronadjem te znakove.Mislim da znam jednog coveka koji zna gde se nalazi kamen sa 18 slova.Mozes li mi reci kako se zovu mesta gde se traze ti znakovi.Zanima me jos nesto,dali imas neki plan gde se spominje Begova livada i na kamenu iskovani znak sunce i kozja glava.Puno pozdrava tebi Plandzijo i vidim da cemo ti i ja u buduce saradjivati Wink WinkWink
Odgovori
#5
Plandzijo naso sam coveka koji zna gre se nalazi kamen sa 18 slova i kamen na kome je pistolj ali taj kamen je valjda pomeren sa mesta.Ovih dana cu se potruditi da te znakove slikam i postavim ih na forumu kako bih te uverio da nisam neki prevarant.Veliki pozdrav
Odgovori
#6
Svim clanovima ovog sajta zelim srecnu novu godinu i puno uspeha a traganju za blagom.Pozdrav svima Big Grin Big GrinBig Grin
Odgovori
#7
Takodje svim clanovima ovog foruma zelim srecnu novu godinu,,puno zdravlja srece ,puno u traganju za zlatom,,a sve ostalo ce nadamo se samo doci !!!
Odgovori
#8
[Slika: 29012011098.jpg]
[Slika: 29012011094.jpg]
[Slika: 29012011097.jpg]
ima li neko objasnjenje za ove znake
hvala
Odgovori
#9
Dany,ako si postavio slike kako treba i strelice pokazuju prema dole,u pravcu strelica treba nesto traziti-znaci u njihovom pravcu. Naicices na nesto,na sta ???? Ali ti druga strelica govori da se ne trebas zaustaviti kada naidjes na ono na sta ces naici prvo, vec kopas dalje i nailazis na jos nesto drugo! Na sta treba da naidjes prvi i drugi put-ko to zna da ti kaze ???? Isprobaj pa vidi. Ali ako strelice imaju drugi pravac a nisu okrenute na dole(levo,desno ili na neku drugu stranu),znacenje tin strelica onda ima sasvim drugacije definicije!
Odgovori
#10
bas kao sto sam i potavio slike tako i pokazuju znaci stim sto iznad 4 znaka stoji krst
hvala popmartine probacemo uskoro al pre toga da uzmem neki detektor
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)