Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Srbenica
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4

caja

za kosaca prijatelju ja sam caja iz banata ravnica,ali mi je otac iz vasih krajeva Zitorodja i tamo ima rimskih podzemnih tunela,skoro sam postao tragac nemam puno iskustva,ali ispod kuce moga dede su ulazi u rimske katakombe kao dete pre 30 godina sam ulazio u njih ali su nas plasili kojekakvim karakondzulama pa nismo smeli da idemo dublje inace stari su nam pricali da se tuneli protezu nekoliko kilometara pod zemljom i da ima stotine grobova i molitvenih odaja,nekada se pricalo da dole ima mnogo zlata,ovim putem pozivam iskusnije tragace da se udruzimo i istrazimo te katakombe samo necu dda imam posla sa dinamitasima koji ce dinamitom i explozivom da ruse i buse,to  ne zelim jer treba i nasoj deci i potomstvu da ostavimo istoriju Srbije a ne da sve porusimo,ukoliko hoce crni.kosac,trifun,tumikuminus a mozda i tumikumplus a i drugi,branko,pirossi itd neka mi se  jave na pp ili na mejl da se dogovorimo,inace je to prostor bogat rimskom imperijom a u selu se prica i o popu himovicu postoi popova sopka vi svrljizani to zovete RIPALJKAgde se pop himovic kupao sa svojim hajducima,inaca sam i na Vrsackim planinama otkrio ulaz u rimske lagume jer je postojalo rimsko utvrdjenje iz 1,v,ne, a na gtemeljima tog utvrdjenja  despot Djurdj Brankovic je polovinom 15 veka napravio utvrdjenje,ito bi bilo interesantno ispitati i pretraziti,moj tel je nula sest jedan XXXXXXXXXXX,pozdrav svima,ovo se odnosi i na Grotu Gold koji je jako inspirativan i pozitivan tragac,pozdrav svima Caja

KOLEGA CAJO KOJI PUT STE OPOMENUTI ZA NEKU AKTIVNOST KOJA NIJE PO PRAVILIMA FORUMA???

Forma u kojoj ste objavili vaš telefon ukazuje na SVESNU nameru da kršite pravila jer ste takvim formatiranjem broja ukazali da znate da je ostavljanje ličnih kontakata zabranjeno, a i da vi stoga NAMERNO kršite pravila foruma.
INAT JE RĐAV ZANAT!

grotagold

Hvala lepo sto nas sve tako lznahvali (pojedince naravno) a mene si smestio u neku posebnu "odaju"  ;D .. neznam zasto al nema veze. Broj sam zabelezio iako ce neko vec od admina da ga obrise jer se ne postavlja javno i to je zabranjeno.
Jos jednom hvala u nase ime i na pozivu ali.. ima tu dosta toga sto je vec odavno radjeno , ztrpavano , ruseno i dinamitom i svim ostalim sta se naslo pri ruci , za sta se i ja UBIH DOKAZIVAJUCI I UPOZORAVAJUCI DA SE TAKO NE RADI !!! Ali... nece tvrde glave da slusaju. STA DA SE RADI.  LEP POZDRAV  Wink

CALE

Pozdrav svima zanimljiva tema i price.
dugo nije posecena ali moram da napisem nesto i da postavim pitanje.
Dali ste uspeli da se organizujete i da li ste ulazili i nasli nesto?
pozdrav Cale
Iz gostuskog atara se nevidi dunav dunav mozes viteti od koprena trikladenca tri cuke vrazje glave ali samo rano ujutru kad je vedro kako sunce izlazi vidise odsjaj kao srebrna traka ali na tim visinama nema buke srebrenica u gostusi postoji ali se ne zove ni srebrenica ni srbenica i dosta je daleko od mesta gde oni traze ima sve sto pise u planu koji je na kozi uplanu pise ime mesta tako je i nadjeno mesto sve stoji nista nije bilo dirano u planu ima samo tri ulaza
Stranica: 1 2 3 4