Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Spisak planova iz mojih arhiva
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

KIZA73

Ivice, imas li nesto za Dobrujevac? Otac mi je odatle pa se i ja tu malo zanimam u slobodno vreme.
Nemam druze nista o Dobrujevcu, i ja sam nov na ovom sajtu a i amater sam u tom poslu, nemam nista od opreme za traganje a nemam ni mape ali imam volju  i cesto setam po terenu nebih li nasao neki trag i to podelio sa ljudima koji se time aktivno bave i koji zele da saradjuju. odakle si tacno i imas li ti nesto mozda? ja samo znam nekoliko mesta gde je vec odneto, i mozda to mogu da budu neki orijentiri.

KIZA73

Znam i ja. Odneto je i iz moje njive. Govorili ljudi dedi da ima tursko zlato ispid sljive, a on im odgovarao da to njemu ne treba. Dosli i odneli. Lepo se video otisak posude gde su je izvadili. Znamo i ko je. Mada da ne bude da sada ja kao preterujem, porazboljevase se svi redom.
Nije bitno...
Nego ima jedno mesto, zovu ga Seliste, negde na liniji Dobro polje-Ilino-Rtanj. Kaze cale da ga stalno salecu tragaci leti kad je u selu jer nam je kuca pored magistrale i svi koji se raspituju traze to mesto. Inace u tom krugu imamo neko imanje u cijoj su blizini Arkanovi nesto dovozili kamionima za vreme rata devedesetih. Ima nekih starih rudnika i zlatonosnih potoka. Nisam isao skoro od kad sam u ovom sportu, zadni put kao klinac, ali sada imam dobru masinu pa cu na prolece malo da sa igram.

mladen

zmijo sta imas za suvu planinu?

sarapt

brat ti si zakasnio mnogo,zmija e na odmoru i uziva na devstvene ostrove,havaje,azurna obala i tako dalje,a ti si zakasnio,pozdrav 8)
Tako je SARAPT , Zmija je na zasluzenom odmoru , covek je posteno radeo tako da sada uziva pod neku palmu ,smeta mu ova snezna belina za oci , ali mozda nekada kada bude posetio nas forum da se seti starih dana , mozda odgovori na pitanja . Treba biti strpljiv . Wink    ???  8)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Acabeograd

hahahahaha mozda  Wink

avanturist

Zdravo Zmija!!!! Procitao sam iz tvoih arhiva jedno mesto SELO REBROVO,da nije slucajno selo RABROVO.Pozdrav
AVANTURIS bolje se preorjentisi na zapise KOSAC-a ili PLANDZIJE , ZMIJA ti sigurno nece skoro dati odgovor. Covek je na dugom,dugom ZASLUZENOM ODMORU . P.s ( pogledaj bolje njegov profil je obrisan pa pise GOST )
Dalahan
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18