Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Spisak planova iz mojih arhiva
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

pim 2

pozzz kolege ja sam dosta prosao babicku planinu,tj.babicku goru,ne isplati se trositi vreme tamo,ima samo sitnice a nista krupno,sto se planova tice sva mesta sam prosao i nista od toga nema

danilo

Pozdrav zmijo ako si jos u sportu daj nesto za IZATOVCI KAMENICU  BRACEVCI.pozdrav jos jednom

sandzo

dali  moze neko da kaze nesto vise  od ''vrasko kale''... ako nije problem... kako da se prepozna, da li je na uscu dveju reka...sta i gde traziti... ;D

sale67

Bravo matori sta da se kaze...Dali znas nesto vezano za crvenu rupu Sokobanjski kraj planina Ozren.Po pricama mestana bila je grupa Italijana pre 40 godina i zadrzali se par dana.Kada su otisli ostavili i satore i burgije ali su mestani uvereni da ima jos.
s.Ciflik i TRUBAREVO to su mesta u makedoniju?!
(17-11-2013, 07:02 AM)pecko74 link Piše: [ -> ]pozdrav zmijo svi nesto traze od tebe a niko ne daje od tih mesta znam pusti manastir gavranov kamen vodenicu u mrtvici trifunovo pojatiste orlovo gnezdo sa pet groba u srednji dva antra kamena gledav jedan u drugi bili su ispod grobova ako ti mogu pomoci javi se a mozemo i zajedno imam mape i za jos mnogo mesta pozdrav i samo napred
Vodenica u mrtvici dali misliš na selo Mrtvica blizu Dzepa i  trifunovo pojate.....................
zmijo dali imas nesto o hajduckoj pecini u sirmanici selo gostusa stara planina
Druze zmije odavno vise nema na forum.....ali ako ti nesto znaci mozes da ga nadjes na fejs Wink

milano pirrossi

timakumminus na koje ime da nadjem zniju na fejs
.............................
Evo ti link inace nalazis ga isto ako ukucas njegovo ime .............. Wink

NEMOJ DA JAVNO POSTAVLJAS NECIJE PRIVATNE PODATKE KAO NI IMENA I PREZIMENA. POSALJI KOME TREBA NA PP.  Wink
                                                                                                                ....administracija....
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20