Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: UKLETI GRAD U STAROJ PLANINI
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
koliko ima tih hajdučkih igrališta.................
Pozdrav Branko v , unutar grada samo moze da bude jedno koliko ja znam a napolje neznam.
hajdučko igralište je ispod karlov kamen i to se zna i sada se tako zove.........

leopard sa

ovako posto niko ne veruje ko hoce da vidi neka pozove XXXXXXXXXXXXX ja mislim da je od mene dossta  cela ova ekipa sto se trudi da se  pokaze nezto be uvrede nezna nista laki kes je    tanji od svih  da se ne uporedjujemo buda i njiegova su dobri moje misljenje  aaaako nekom treba sofra 4 tanjiri kasike viljuske i  nozevi moz da pricamo  XXXXXXXXXXXXX

UPOZORENJE OD ADMINISTRACIJE !  ZABRANJENO JE JAVNO OSTAVLJATI SVOJE LICNE PODATKE !!!
Leo hvala na komplimetu ali kad si bio kod mene  vise si se usredsredio na flasu nego na ono zasta si dosao a verovatno imas i prekid filma i kako si stigao kuci pa nisi ni zapamtio nista asamo sam pricao 001% od svega. Zato ces i dalje da lutas.......

xXHaciXx

ima neko neki opis za grad kako da ga nadjemo?
koje znakove se traze tamo?
Bekir sacekaj dok zavrsim sa knjigom i izdam pa citaj to ti je najsigurnije bice mnogo informacija i detalja koji mnogima i sa originalima nisu poznati kao i neke stvari koje su se prenosile samo na ljude pod zakletvom i nikad nisu pisane u planove i knjige.........

forsaken

Laki kes, a koliko ce da kosta knjiga ?? I kad od prilike stize ??
laki ja pravim telefonske igrice  uskoro izlaze ,dao si mi dosta materijala  pogotovo o podzemnim tunelima koji su osvetljeni ulicnim svetlima I opremljeni kaficima,da nije sad tebi pala ideja da I ti izdajes knjugu o tim tunelima,bice para to je unosnije nego ici pu brdima pozz Wink
Milano pirosi zasto se ne udruzimo ,ti pravi igrica ja ti dajem materijal za njih zajedno sa resenjem zagonetki pa da sluze malo i za trening istrazivacima podzemlja a mi uzivamo.evo setio sam se neceg lepog  ,na teritoriji pirot dali je imao za vreme rima rudnik soli ili smaragda, dijamanata,sta mislis......
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31