Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Nokta Fors Relic
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.

daca86

Ljudi kupio sam Noktu Fors Relic pre oko 6 meseci radim sa srednjom sondom i ima dosta dobru dubinu .Ima nekoliko fabrickih modova za pretragu di2 di3 dip swt general i cod.Ima displej na kome daje target id npr gvožđe do 20-30  od 30-80 obojeni metali 80-95 srebro aluminjum folije.
Imam dva pitanja prvo samo na di3 radi stabilno bez sumova truckanja dok na bilo koji drugi mod maltene non stop pisti radi nestabilno tek kad se spusti senzitiv na 50 ili manje aparat se smiri ali mislim da tad gubi dosta dubinu
Drugo taj target id bi trebalo da gvožđe pokazuje do 20  a kod mene se desi da metalno kravlje kopito pokaze sa mesanjem 20-50-60 pa ponovo20 ako se id mask podigne onda se eleminise samo manje gvožđe a folije je nemoguce eliminisati  dok ako se dosta poveća mask onda gubi gvožđe ali i dosta drugo npr bakar i bronzu.
E sad sto se tice stelovanja izgleda da je potrebno odredjeno iskustvo.
Dali neko zna kako je najbolje nastelovati ovaj aparat

Markonato23

Pozdrav.ja sam iz Vojvodine preciznije iz Elemira u mojoj okolini ima svega i svacega neistrazenog.da li bi mozda dosao ovamo da istrazimo neke lokalitete?.hvala