Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Da li vidite sto i ja?
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3

termatata

premija moze biti i NISTA
OVDE CE TI MALO KO STA RECI
pre ce biti da ti traze mesto za bolji opis itd... 8)
po mome
ovo je stara gradjevina koju je EROZIJA ZEMLJISTA I KORENJE POMERILO
malo vise po istoriji trazi o tom mestu i znaces
pozdrav
Hvala Vam najlepse Termatata. Moram da naznacim da mi sve u tom krugu pisti pa cak pisti i na drvo... a sve je gola stena ispod 2cm mahovine i trave

dex2013

Sad može biti i da aparat nije u redu čim pišti na drvo. Dešavalo mi se sa jednim kršom da pišti kao on hoće a ne kad treba  Wink
U pitanju je Garetov at pro...

the symbol reader

Posalji malo vise informacija kakav je krst u krugu ili ga nacrtaj ka ti mislis da vidis krst
Cico srecnice,kad te oce ono oce.Ne samo da se vidi krst,nego imas i lepo ozidan ulaz,koji je usled vremena popustio na mestima gde je spajan.Moj savet,,polako ocistite oko kamena naici ces na zidane spojeve,,.kad ocistis spojeve izvucite kamen ispod bi trebalo biti to sto se nadas. Smile
Moravac,hvala Vam najlepse!! Ali nista nasla nisam.a i bilo je jako malo vremena za detaljno pretrazivanje jer je lokacija pored samog puta..naravno vraticu se na jesen na isto mesto da probam opet Smile hvala Vam jos jednom,povratila mi se nada da necega ima...pozdrav i svako dobro Smile
ovako ciki vidi se da ima krst uokviren krugom mimo onog sto si ti zaokruzila postoje dve mogucnosti da je blago tu ispod kamena ili posto je uokvireno mozda je u nekoj zatvorenoj pecini koja je u neposrednoj blizini ali se mora naci otvor pozz.trebaju mi jasnije slike a da nisu tu kameni blokovi kao neki zid
(28-08-2017, 12:13 PM)anci88 Piše: [ -> ]Sta ovo moze da snaci i jel sam ubola premiju?

Probaj da izvuces kamen, ako se ne varam moze biti da je sazidan ulaz, znak krug u krstu znaci da je tu ispod, srecno
(28-08-2017, 12:13 PM)anci88 Piše: [ -> ]Sta ovo moze da snaci i jel sam ubola premiju?

Nista...
Stranica: 1 2 3