Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: zmejova dupka
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

sportist

https://www.facebook.com/

ponavljam ponovo.mozda prvi put nije otvarao

grotagold

Neotvara se i ne postavlja ovako adresa  8)

sportist

pokusajte
Sportista mogu slobodno da ti kazem da ova stena mnogo je slicna moga opisa i mape.Ali treba da se nadju ostale stvari i mesta.
Pozz
Postovani forumasi,

nazalost i ovde ista stvar kao i oko drugih lokacija.Koliko je godina proslo vidi se po forumu,a nista nije odradjeno.Zmajeva pecina idalje stoji i ceka a mi sve znamo,ali izgleda neznamo sami sebe inace bi nas Isntina oslobodila.Ljudi trgnite se i pobedite sami sebe,to je najveca pobeda.

S postovanjem,

Vudi Alen
u okolini "Poganova"  pored  smokove dupke  koju "trazimo" a nema je, postoji  i zmajeva jama , znaci nije pecina vec jama, propas.
Postovani g.El Loko,

kako nema Smukove dupke?Pa ovde svi znaju gde je....Smile...Salim se malo.

Ok Zmajeva jama ili propast,da li Vi znate gde je ta lokacija?

S postovanjem,

Vudi Alen
Vec odavno sam pisao ,tvrdio itvrdim da kod manastira u poganovu nema smokove pecine barem one koju svi tragaci prizeljkuju da je pronadju i odrade.kad podjes uz greben naci ces 72 kamena pobijena i kod zadnjeg kamena ima jedan kamen u obliku polu meseca ...kod njega se otvara i spusta 4-5 metara u pecinu i kad se udje unutra ima da se otvori drugo podzemlje gde su na kup isipane rimske bakaruse.
Ne secam koja zamka ima a ima dok ne procitam ponovo .zamka je smrtonosna ne zaboravite.
U okolini poganova nije zmajeva dupka ili propast.
Pozdrav .
znam gde je,  malobrojni mestani je zovu zmeja rupa.
Postovani g.Laki kes,

Vi ovde govorite o pravoj Smukovoj dupki na Vama znanom mestu?
Ovo sto ste spomenuli sa 72 kamena je nesto sjajno i meni obecava!!!!Znam da to niko nije spomenuo do sada,a Vi eto jeste i verujem da ste na pravom tragu.
Da li se u tom planu koji Vi imate pojavljuju brojevi(ne samo kao brojevi,vec i kao broj kamena,vrata ili bilo cega) 12,40,41 ili mozda 36?

Gde se po Vama nalazi Zmajeva dupka ili propast?

Takodje to pitanje upucujem i g.El Loko-u.

S postovanjem,

Vudi Alen
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9