Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: MIŠLJENJE I SARADNJA
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
POŠTOVANI TRAGAČI  pre 20 dana našli smo na jednoj manjoj steni tri plitke tačke u vidu trougla  razmak nije isti što znači prva i druga tačka udaljene  jedna od druge je 12 sm a treća tačka je udaljena 22 sm. Pošli smo u pravcu najduže tačke .Na daljini oko 50 metara naišli smo na gramadu dužine 2,5m,široka 1,6m i visoka 30 sm.Pustimo aparat preko gramade aparat ništa ne pokazuje.Molim za vaše mišljenje poz.

Tursko i Cetnicko Zlato

Pogledaj malo bolje oko tog znaka na jedno 20 m u krugu ali dobro gledaj mislim da sam jasan  Smile
Sve je prodjeno aparatom u tom krugu i ništa jedino što sam očekivao pogodak je gramada i tu ništa i pitam se da li to postoji ili mi kasnimo možda je već odneseno to je moje mišljenje poz svim kolegama
Druze ostri alatke i dobro podmazi.Sakupljaj snagu ivolju sve su odneli njihove,nase nisu one si nas cekaju Anisi zapamtio kad su ostavljane ,nisu ih pod sneg krili..Pa imajte strpljenje,nek otopli malo  na stupku ce vam stanu ali na srecu ne mogu.Puno srece,svako breme u svoje vreme.Inemoj komsiji mnogo da pricate da nas ne baksuzira.pozdrav
TRZ IMARESENJE ZA KLJUC NA PLOCI.