Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Metalne rašlje
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

APIS

Svaka  cast  na  optimizmu  ali  da  nisu  mozda  pokazale  trezor  zlata  ali  u  Japanu.?

sisoje

pa ovo je sjajno. zasto ne zakopas nekom da kazem sondom (metalne cevi + vodeni mlaz), kao oni hrvati sto su busili pa krenuo da im izlazi zlatan pesak vec sam dao link, evo opet i ovde:

http://www.24sata.hr/zanimljivosti/otkri...rju-235281

cisto da utvrdis da sigurno ima i na kojoj je dubini. mada je iskreno ne bih imao poverenja u te raslje. radije bih trazio zlato nekom vrstom meditacije, lucidnim snovima, astralnom projekcijom i ostalim guru sr*njima nego rasljama. mozda bi malo DMT-a moglo da pomogne ...

APIS

Ima  orbit  i  tezih  promasaja.Jedne  kolege  su  kopale 18  metara  u  dubinu  skoro  3  meseca.Dosli  su  do  kamene  ploce  razbili  je  i  ispod  nje  nasli  samo  ostatke  davno  upaljene  vatre.Laznjak    a  moglo  je  da  bude  i  ono  pravo.Teraj  dalje  ako  nista  drugo  bar  ces  nabaciti  misice  ,  mada  mi  ova rupa  lici  da  je  kopana  masinom  za  kopanje    bunara  .

Krusarac

Mogu ja ali bolje da cutim,slike bi trebale da se obrisu.
Samo molim sve ljude da cak i ako hoce da kupe raslje da ne daju vise od 30 evra,
da ne padaju na price o specijalnim rasljama od 2000evra.
Jao jaoooo al bi robijali kod mene uh,za ovo sto se ovde na ovom forumu desava krivicno se odgovara.

orbit

ne ovo je sve kopano asovom onim militari mali , a inace ja sam ih platio mnogo ali ne zalim se  izuzetno su osetljive , a sto biste brisali slike pa zar nisu lepe okrugle rupe a sto bi krivicno odgovarali kod tebe da nisi ti neki spija sa velikom njofrom .

orbit

A ja bih tebe Krusarac  izbacio odmah sa sajta ti oces da napravis razdor medju ljudima ovde , da nas posvadjas medjusobno , to nije lepo od tebe  ;D
Druze,o kakvoj vatri ti pricas na 18 m dubine :Smile

mpeca

Zdravo    Gavrilo.mozda  se  to  Apis  krio  dok  je  pekao  rakiju    pa  umesto  da  pece u  podrum  on  pekao  u  nekoj  pecini  ?! 

APIS

Krusarac  neznam  sta  je  nejesno?Orbit  je  izgubio  paru    dok  je  brao  pecurke  i  dok  je  pokusavao  da  je  nadje  malo  po  malo  ode  na  jedanaesti  metar....Trazio  je  svoju  paru  sta  je  tu  nejasno  i  protivzakonito?A  mozda  je  kopao  bunar  da  navodnjava  vrganje    cega  ti  je  zao  sto  je  njegov  vrganj  veci  od  tvog  pa  bi  da  ga  tuzis?!  Ja  pecam    pecem  svoju  rakiju  od  svog  grozdja  za  svoje  potrebe  ,a  inace  nepijem  .Cija  je  bolja  morace  da  proceni  pop martin  ako  dobro  pamtim  ni  ti  nepijes?Naci  ce  se  jos  neki  Svrlizanin  valjda  da  nepije  covek  sam?

sisoje

ma ima onaj debilan zakon da je sve ispod 50cm dubine drzavno ... a tek ce da krenu sa jos debilnijima jer je drzava prodata bankama i mi smo vec robovi samo jos nam niko nije javio. sve to treba razbucati bre neka kopa covek rupu kolko oce i gde oce kad nikom ne smeta.

inace moj deda je iskopo bunar u sred sela pored puta na imanju koje nije njegovo vec seosko i nikom nije palo na pamet da se buni. inace to je bilo pre 50 godina dok smo jos bili kolko tolko slobodni ljudi.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28