Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: FILIP II
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3
BAS INTERESANTAN NOVAC
Lepo Smile
evojos neka kovanica  Wink

29000

Pirrossi jel to tvoj nalaz
29000 nerazumem sta si teo, moze jos neka slika ima dosta oga Big Grin
Alo bre Pirocanci ???

[move]Pozdrav  ....[/move]

link: https://www.google.rs/search?tbs=sbi:AMh...x-ej6VsDXO
grants nesto nije u redu  Big Grin  ako pozelis imam toga  jos  puno da pogledas samo pozeliii Wink u staroj p, je toga koliko oces
Dragi prijatelju Pirrossi ... Mislim da nisi shvatio sta sam ja hteo da pokazem ovim linkom a sad cu da ti objasnim i tebi a i drugim clanovima foruma ... Na ovom forumu se postavljaju slike koje vec postoje na internetu i nije ih slikao onaj ko ih postavio nego ih skinuo sa nekog drugog foruma ili sajta a ovde ih postavlja kao svoje nalaze ili pise pricice za lakoverne ... Necu da dozvolim sebi a ni drugim clanovima da nasedaju na takav bezobrazluk ...Tvoja poslednja slika nije tvoja nego je sa neta sto znas i sam... Eto brat mi to sam hteo da pokazem ... A sto se tice Stare Planine na njoj sam odrastao  (sa Knjazevacke strane) imam tamo dosta imovine i poznajem taj predeo nase lepe Srbije ...

[move]Pozdrav ...[/move]
Grans pa sigurno da ima hiljadu nacina da se izmanipulise sa slikama,to ti je uporedjenje slika ako si svatio, orginal se vidi I slika sa kojom treba da se uporedjuje,a toga imas da vidis na sajtu,zato sam I stavio da bi imali u vidu o kojem novcu se radi,a sto se tice orginala tu ima nekoliko razlicitih  kovanica,i zato su stavljene 4,jer nisu iste sve,to je objasnjenje a nemislim da bi se neko trebao folirati I postavljati sto netreba Big Grin.

29000

Postavi jos neku sliku tih novcica i kad bih mogo da napises datum na papiru da te nebi prozivali da su sa neta novcici
Stranica: 1 2 3