Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Garrett L880
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Postovanje svima. Interesuje me vase misljenje za ovu masinu...

[Slika: 2up4hzn.jpg]
[Slika: swfhcj.jpg]
[Slika: a1u9i1.jpg]
[Slika: z0fu1.jpg]
[Slika: b7cgt1.jpg]

mrsmith

Pozdrav svima!

Nov sam na ovom forumu, pa me interesuje bas ovakav detektor. Koje su mu karatkeristike, uputsvo za rukovanje i slicno....

Niko nista o ovom modelu??? Pozz mrsmith i mene zanima karatkeristike i neko uputsvo za rukovanje.
tatko na moderan eagle eye od gti-a 2500.......sta da mislim o njemu isto kao i od novog modela.....bacena para....zahteva previse daje malo i na kraj nisi siguran vredi li kopati ili ne......jako zahteva dosta da se pazi na finese......kako se hoda,koliko je odignut od zemlje i kako se odradi diskriminacija.....zna da otkrije isto toliko koliko i sa vecom sondom ......nema neke razlike.......da ne pricam o tome kako se steluje taj tip je je stariji zahteva zvucno prepoznavanje .....sto opet znaci dosta iskustva....ne ko ne zna ima da slogira....a ne mora da znaci kao sto je navedeno da ne detektuje predmete manje od 20cm....detektuje cak i ekseri..........mnogo nezahvalno.....
Gresis Timakumminus. Detektor je testiran danas na poligon, lepo radi ali ga treba ukapirati. Nije komplikovan kao gti 2500. Sto se tice sitnih predmeta ne reaguje, ne prepoznaje eksere,caure,kovanice itd, samo krupne predmete. Na dubini od 1,5m lepo je locirao limenu serpu precnika 10x30cm. Imao je cist i jak signal sto najverovatnije ide i dublje. Provericu i to...
gresim gresim.....kada krenete da kopate kratere ce se setite mojih reci........
Big Grin Dobro je za kondiciju  Wink
dark men Smile e ta to jeste Smile daj kondiciju kao da si profi grobar ce da kopas ki lud a neces da osetis,hihihihihih Smile iskreno par puta mene zeznule stvari kao sto su oksidacija koja se sirila po zemlji i prikaze aparatu da je nesto kasvetno .........kopam kopam kada ono nesto u fazi raspadanja.....cak i zemlja okolo sva je bila ofarbana i sa md pisatalo kao ludo .........mislim bilo bi mi sve jedno da nije bilo napolje skoro 40stepena oko mene zmije i ko zna sta jos a ja se ukopavam i to sa vojnicko asovce kao budala secem zile vadim kamenje proklinjem sebe .......i na kraj nadjem nesto sto i sam ne znam sta je u fazi raspada i onda mi se zivot smucio...........a kako sam izgledao bolje i ne pitaj....ah da i samo da kazem da sam morao jos da se popnem na brdo.......znaci muke moje niko da ne oseti bolje Wink pozdrav i sve najbolje .
Big Grin Znaci kondicija u fulu,salim se. Ima i toga sto ti kazes,verovatno je tako bilo zbog strelovanja ali uvek idu po dve masine PI i VLF. Malo duze se bavim ovim sportom ovo je dobar dubinac i stabilan je ne brlja barem na poligonu, vdidecu za dalje kako se ponasa. Pozz i svako dobro.