Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: X znak za?
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.

sale67

Price i legende...Postovane kolege zapocinjem jednu nimalo neverovatnu pricu.Pre 40 godina dolazi covek u moj kraj sa zeljom da se odmori i zapocne novi zivot.Radeci u inostranstvu zaradio dosta para i resio da otvori restoran i uziva u miru i lepoti , cistom vazduhu.Restoran poceo sa radom pocetkom 70 godina i kako je bas lepo radio resio gazda da prosiri mesto za parking.Nije imao drugog izbora vec da naspe dolinu zemljom i prekrije tucanikom kako bi parking za goste bio adekvatan.Dok su trajali radovi pridje jedna stara baka i pita ga..sine dali ti znas sta zatrpavas?Ne obaziruci se na babino pitanje nastavio sa radom.Restoran dobro radio , bilo i gostiju i para tako da ga druge stvari nisu interesovale.Krece kriza i opadanje posla.Neznajuci sta da radi resi da krene za traganjem ali kasno.Znao je on da tu ima necega i nije sasvim slucajno doso bas tu da zivi i nije opet kazem slucajno dao ime restoranu X!Pokajavsi se resio da kopa.Tako je iza restorana iskopao bunar od 16 metara i naiso na stenu.Angazovao je ekipu iz Nisa da dodje sa kompresorom u nameri da probije kamen ali uzalud.Majstori su polomili par spiceva i rekli da na tvrdju stenu nisu naisli.I tacno je da tu ima tunel i da ima jaka ostava ali se vise nema para za dalji rad i kopanje.Dolazio je i nas poznati konstruktor vojnih aparatatura za ispitivanje zemljista i sve se poklapa i vidi , ali kao sto rekoh uzalud.Mislim da je sa nama na forumu i njegov sin koji ce se prepoznati i mozda ukljuciti u diskusiju.Posto je moj drug voleo bih da mi ne zameri sto sam poceo pricu o njihovim mukama ali je sve to istina.I nebi gazda dzabe dao ime restoranu , RESTORAN X!

sale67

crtez 2 greskom dodao i drugi ISTI SU