Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Magare-Devica
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3

dole

magare devica

mpeca

Ako dobro vidim sa leve strane magareta znaci iza njega se nalazi rimsko X X . Dali sam u pravu?

dole

da

mpeca

DA LI JE KOPANO U OKOLINI? IMA LI JOS ZNAKOVA U BLIZINI? DALI SI PROBAO DETEKTOROM ILI SI SAMO TRAZIO ZNAKOVE?
ISKRENO POSTENO I OPUSTENO!!!!

dole

imala je saka i krst,tako mi je reko starac sto me vodio,neko je to obio......ima na 200m uokviren krst u kvadrat,nista nisam probao,nema nigde kopano....mesto se zove kulina,careva vrtaca,na devici,sokobanja

dole

stavio sam na oglasnu tablu sliku krsta,i sliku mecke,mesto se zove meclja rupa.devica sokobanja

mpeca

.
Zdravo prijatelju. DA LI ZNAS MESTO GDE JE BILA SAKA I KRST?
ISKRENO POSTENO I OPUSTENO!!!!

dole

da.magare je u vrtaci a na suprotnoj strani vrtace,po obodu,bila je saka i krst,na jedno 30m.od magare

mpeca

Zdravo prijatelju.Interesantna lokacija posto si iskreno dao precizne podatke gde se nalazi najverovatnije je vec neko od onih koji su procitali pokusao da je i pronadje.mimo tebe. Iskreno se nadam da nije tako. Magare je vidim rastovareno i na ledjima nema nikakav teret. Opis ovog mesta nemam zapisan ali mislim da vredi pokusati i nadam se ovu zagonetku uspesno resiti .
ISKRENO POSTENO I OPUSTENO!!!!

dole

uvek vredi pokusati,ja sam za saradnju..........0a6a2a6aXaXaXaXaXa (na privatne poruke)
Stranica: 1 2 3