Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: dali ovo moze da odgovara opisu ??????
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.

од клисуру ????? има место  ?????? долина и ту под исток тражи ?????? планину, пећина,
пред њу камик кaо стог сено и у тај камик на вр има каво леђен дупка. у њу 30 ока злато остависмо. ово је мало
zatrpano.           

Od klisuru Sićevačku ima mesto Ko-piljačka rovina ili kurvina dolina i tu pod istok trazi Oreovu planinu,pećina,pred nju kamik kao stog seno i i u taj kamuk na vr ima kao ledjen dupka. U nju 30 oke zlato ostavismo.Ovo je malo zatrpano...........................................taj kamik  nije kao stog seno pogrešan kamik.............
sta bi onda ovo trebalo da predstavlja,ova pecinau sam slucajno pronasao i nisam nasao nikakav opis za ovo  >Sad ima li neko resenje

sale67

Dali mozda znas o kom se kraju radi posto sam naso kamen veci od stoga sena i u samom kamenu otvor u koji mogu da udju i usprave se bar sest coveka?

Ima i planina i pecina i klisura

Sale čitaj odozgo šta piše.Sićevačka klisura,Kopiljačka rovina i kurvina dolina.......onda je izvadjeno.

sale67

pozdrav Branko V razumeo sam samo me ovaj moj teren toliko zaludeo da sam skrenuo sa puta ???