Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Zlato sija kada ???
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3

miloss700

Dragi kolege,interesuje me po pricama starijih da zlato sija na djurdjevdan tj. 6 maj u 00 h, da li ima istine u tome ???
ili ima neki drugi dan u godini i vreme,sta vi mislite  ???  Smile  Smile  Smile

sandzo

postoje neke price o cesticama(magnetno polje) po otapanju snega  :Smile a da li sija, tesko  :-X

grotagold

Pojasni ovo malo oko otapanja snega i cestica...da te ceo svet razume  Wink 8)

sandzo

detalje sad neke da ne izmisljam, ali sam cuo neke legende da, zlato ispusta cestice(nevidljive naravno) po otapanju snega(ko ce ga znat da objasni tu atrakciju)  ali su tad  u ''lov na blago'' isli samo oni sa  posebnim vradzbinama i 6-im culima oko tih eletromagnetnih polja...

grotagold

Da...vidim da ti je tesko da to objasnis jer ti je sam pristup tematici "zbrda-zdola" zato nemoj da se trudis a kolegi koji je postavio gore ovo pitanje savet da prelista malo forum jer ima dosta toga objasnjeno na tu temu. Uzgred receno nije samo uoci Djurdjevdana vec np. svi ovi dani do Bogojavljanja imaju te odlike.....i ne samo oni.  8)
To sam licno vidio sa svojim ocima ali nije bilo na djurdjevdan nego desava se to puno puta u godini samo znaj da blago nije tocno tu odakle sija snop.
uzmi detektor ako znas neko mesto i rastrazi okolinu tu imas veliki cup

miloss700

Desilo se jednoj zeni,u Pirotskom selu,javilo joj se plamen,iskopali i nasli srebrnjake,a ne zlatnike,tako da ima istine u tome ...

aleksandar86

dolaze dani kada ce parice da se malo "poigraju", naravno ako ih ima...  Smile

matrix789

a ako neko sanja da je iskopao zlato?da li ima smisla tu kopati?

grotagold

Prosto...imas tumacenje snova pa pogledaj...ima veliki izbor na netu pa nadji odgovor koji tebi nejvise prija ili odgovara  Wink Big Grin
Al da ne bude da samo "mrsim m..." tumacenja snova su individualna stvar. Sto nekom jedan san jedno znaci i tako bude, to nekom drugom je sasvim obrnuto. Za to sto tebe najvise interesuje (da skratim pisanje) najbolje je da sanjas nesto drugo u rukama ili da si u to ugazio a ima jos nekih "tumacenja" nego da to sto sija drzis u rukama...najcesce ne biva bas tako u realnosti.
Stranica: 1 2 3