Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Sta mislite o ovome ? :)
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2
Po prici ovde se nalaze ostaci turske kule a otac mi prica da se kao dete igrao u nekoj pecini u blizini Big Grin
[Slika: tur.jpg]

grotagold

A sta da mislimo kada sem google snimka nema nista drugo. Kolega izadji na teren pa napravi par snimaka ako vec ne govoris nista o lokaciji i postavi na uvid kolegama ako ocekujes neki komentar. To bar nije problem  Wink
Trenutno tek skupljam informacije,kad kupim detektor sto planiram ovih dana,nadam se da ce biti jos slika  Smile

bozur

Mozes i sa nekim od kolega sa foruma da izadjes na teren i proveris,cisto predlog da ne kupujes Detektor ako ti nije moranje.
Samo predlazem nemoj pogresno da shvatis.

kosac

Zdravo
Kada imas nesto konkretno...pitaj...znaci sto ti nije jasno i sl...a ovako nema nikakve svrhe komentarisati...Sto se tice Turskih kula one su iskljucivo bile pored granica gde su bili stacionirani ....tako da je veoma tesko da hajduci "ostave" nesto u blizini Turaka  Smile  Wink
Definitivno nije moranje,cak cu morati i malo da se nategnem  Sad ali pokusavam da gledam na duze staze jer mi je jako interesantan hobi Big Grin
Ne mora da ostane nista posebno vredno meni ce i neke ,,bezvredne'' stvari biti interesantne Big Grin a nikad se ne zna a i zanima me sta je u toj pecini o kojoj mi prica otac Smile

amater

Prijatelju,snimi teren pa ce sve biti lakse za ostale kolege
Bice i to,idem tamo za 8. novembar a nadam se da cu do tada i kupiti detektor za metal..

bokilic

jel ovo oko lapova humka...
Stranica: 1 2