Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Suva Planina i Pecina...
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3

marsovac

Trazim jednu pecinu!!!!

Opis je dole, ako neko zna, neka me kontaktira, jako je vazno......

Suva Planina..

Prilaz je strm ali pristupacan, okolo je svuda kamenje, ne veliko nego ono sto se otiska niz planinu (parcici kamenja). Vrh pecine na ulazu u gornjem vrhu je napukao na desno. Kad se udje u nju put koji vodi dalje je sirok dve stope ali moze uspravno da se hoda a na podu prasina od crvene smonice....(zemlje)

Marsovac

stefan

Daj vise podataka za okolinu oko pecinu,znakova,orjentire...

APIS

Ima jedna slicna ali je izminirana.Veliki kameni blokovi su razbacani na sve strane.Tako sam zatekao .

marsovac

Hvala sto ste se javili,

Nemam drugih detalja samo znam da tako izgleda i da je na Suvoj planini nista vise.
Ne znam ni pribliznu lokaciju. Da to znam bilo bi bar malo lakse, ovako je kao igla u plastu sena..

:'( :'( :'( :'( :'(

Apise,

znaci ne moze da se udje unutra nikako?
Da li si ikada ulazio unutra kroz taj procep pre toga?
A ko se to pametan nasao pa je rusio?

Marsovac

APIS

Ulazio sam unutra.Posle nekoliko metara je gomila kamenih blokova palih sa plafona pecine.Komadi su veliki ,neki su  velicine auta..A svakoga casa moze odozgo pasti jos koji.Vodio me je prijatelj koji je tamo bio pre 35 godina.Tada je sve bilo netaknuto.Koji znakovi se pominju kod tebe u opisu?

marsovac

Apise,
Nemam znake ili bilo sta drugi, znam samo ovo sto sam postavio.
Marsovac

APIS

U ovoj ima jos uvek znakova koji su preostali posle vatrometa.Da su ih piromani  uocili i njih bi unistili.

marsovac

Apise,

da li mozes da slikas taj ULAZ?
Ako mozes, ja bih te zamolio, to mi jako vazno.....

Marsovac
na ulazu sa desne strane postoji pismo uklesamo u zid ali je veoma tesko da se protumaci sta pise
grco ,turi be naocari...
Stranica: 1 2 3