Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: suva planina i okolina
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3 4
SA OVOG SPISKA KLADANCA BAR 4 NEMAJU BLAGE VEZE SA SUVOM PLANINOM PA NIKOLIN KAMEN JOS MANJE VEZE IMA SVRLJIZANINE POMESAO SI TI MNOGO STVARI OVDE I OVI NEKI KLADANCI KOJE SI NAVEO SU U PODNOZJU A NE NA SUVOJ PLANINI A TO JE PRILICNA RAZLIKA DA NE PRICAM ZA OVE KOJI SU NA BABICKOJ GORI I NA SELICEVICI
kaletinac, strbovac;KOZJA PADINA[CURAN ISKLESAN,KAMEN ZABA U LIVADU, MECKA NA LJULJASKU,ZAJCIJA STRUGA,RIMSKI BUNAR U PAVLOVSKO BRANISTE,MESTO VRELO TU JE IZNAD VRELA OVNOVSKA GLAVA I CRKVA SVETOG PETRA I PAVLA PORED MALOG ROPOTA IZNASD VELIKOG KRCIMIRA.TO SAM IMAO TO I PISEM SRECNO AKO NEKO ZNA GDE JE TO.

APIS

Pa" Nikolicu" prvo bi trebalo da saznas de pocinje i gde se zavrsava Suva panina.A sve sto sam pomenuo je vezano za Suvu planinu i okolinu ko sto i naslov trazi. Nego sva sreca te si joste mlad ima vreme ce naucis ako prave knjige citas i pravi ljudi pitas.

APIS

Irokez da te pitam, vatao li si nekad somovi na bucku?
irokez ne razumem zasto si postavio ovu moju poruku i to u originalu ,elem ovo sam ja postavio i to na ovom sajtu

BoBAN70

jesam vatao sam APISE ALI nezmam sta si teo time da kazes

BoBAN70

dragane nikolicu ja sam ovo postavio umesto mog brata nevidim razlog tvoje ljutnje jer mi smo iz tih krajeva i trzimo to a i pomoc od vas zato je to i postavljeno pozzz
Jaki ste mi vi zlatari !!!! Pa ko sa vas da trazi pare !!!!
Pa vi si ovde povadiste oci a kako li bi bilo da na teren i to u ovu planinu u 2 sata nocu nadjete nesto ovako !!!!

[Slika: sy5dhz.jpg]
[Slika: huoc2w.jpg]
[Slika: 2hd2xxe.jpg]
[Slika: t67y1i.jpg]
[Slika: 4kk08p.jpg]
[Slika: be6j2d.jpg]

Pa vi bi se zubima poklali !!!!!!
labtek mislim da se grdno varas. Ti sto bi se poklali kad bi nasli,nikad nece naci! Samo cista srca i posteno
Nije naajbitnija sreca!!!!!
Nama je covek rekao da tamo ima srebrnjaka i mi smo otisli bez njega, nasli i odneli coveku kes na ruke!!!!! Dobio je deo isto kao da je on isao sa njegovim aparatom
Stranica: 1 2 3 4