Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: POPOV KAMEN
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2
DALI IMA NEKO PODATAK ZA POPOV KAMEN SELO DOBRODOL,ODNOSNO( DOBRI DO) NASO SAM DOSTA ZNAKOVA OKOLO PA AKO IMA NEKO NESTO NEKA  ME UPUTI DALJE

marsovac

Ovo ti je sve prirodno....ja bar tako mislim... ???
Slazem se sa Dr.Marsovcem i meni ovo lici da je prirodno, bar tako izgleda na slikama.

Lovac na blago

Pozdrav pirrossi,
Izgleda i ne izgleda prirodno, probaj detektorom da procesljas ispred kamena(prve dve slike) do nekih 15-20 metara od kamena..
MENI IZGLEDA KAO DA JE PRIRODA URADILA SVOJ DEO POSLA.
Jedna zalosna slika  gde se pokazuje I dalje vandalizam I skrnavljenje  nase svetinje,zato bih zamolio sve vas na  forumu da apeluju na sve one koji se bave ovim sportom
pozdrav pirosi, sto se tice popovog kamena mnogo je zanimljiv, a ovo sto si sliko je cista priroda, tu se trazi ulaz u podzemnu crkvu gde su nekad ziveli popovi otuda i sam naziv...itd...

pluer

priruda definitivno ali dorodol je zanimljiva lokacija.... zanimljiva, imam ja tu zanimljivu lokaciju poveci kamen ispod koga izvire potok ali nista jos nisam preduzeo, takodje potez prema banjici, gradasnici je jako jako interesantan ne znam dal si prolazio tuda, i da li si mozda cuo kako se zove brdo na potezu prema crnom vrhu?!?
potez se zove del, mali vr,srbenica i slatina, to je od durmisa pa do crnog vrha, a taj izvor sto si naso ispod velikog kamena se zove ajducki kladenac,sve to sam prerovao jospre 15 godina al nista...

pluer

tacno tako, a za prekopavanje, ako si radio sa aparatom onda ok ako nisi onda je i dalje interesantno, cuo sam da postoje i neki rovovi blizu izvora ali njih nisam video
Stranica: 1 2