Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Otvaranje 2000 GODINA STARE GROBNICE!!!!!
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.
Stranica: 1 2 3

marsovac

VEOMA VAZNO!!!!!!!!!

TREBA IMATI PRAVE LJUDE, inace sve je beskorisno.... Smile

marsovac

A sada ULAZAK U FINALE!!!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m7ZHngbzbaA&feature=youtu.be[/youtube]

Anunaki
Leleeee , pa ovo ko u nekim filmovima indijane dzonsa jb te . ili neki strava i uzas. kad ce lepe stvari cika marsovac ?

marsovac

Pa mincicu, moram DOBROOOOOOOOOOOOOO da razmislim da li da postavim nalaze.....znam da me razumes...

Anunaki
uuupsssssssssssssss

marsovac

OBECAVAM, postavicu par SLIKA...

Anunaki

marsovac

Mincicu,
kao sto sam obecao evo slika pre OTVARANJA PECATNIH VRATA...
Naglasavam da se sa OBE strane nalaze PECATNA VRATA a da je izmedju "ZID - put koji VODI DUSE U DRUGI SVET"...

[Slika: zoeox.jpg]
Pecatna Vrata sa LEVE strane..

[Slika: 28rmmae.jpg]
VRATA DUSA

[Slika: fog6m9.jpg]
Pecatna Vrata sa DESNE strane.

[Slika: mlowld.jpg]
PECATNA VRATA sa DESNE STRANE sa NAZNACENIM ZIDOM...

Uzivajte...

Anunaki
prelepo Smile cim mozes stavi jos koju sliku cisto da se vidi..... p.s jel tesko kopanje bilo mislim jel dubina vec i dali se segmentacija zemljista menjala odnosno koje vrste zemlje se sve pojavile dok ste dosli do toga to me zanima zbog odredjivanje nanosa.
Bravo Dr. Marsovac ovo sto prikazujes je pravo ludilo. Slike su ekstra ,kao i klip koji si postavio. Nemam reci odusevio si me . Bravo samo tako nastavi i da bog da jos puno takvih reportaza da nam prikazujes . Ovo je stvarno vrh u nasem hobiju. Srecno ! ! !

Dare2204

Sigurno si posle otvaranja opicio i jedno kolce uz onu melodiju koja je ubacena na video klip !!!  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Svaka cast , jos mnogo uspesnih nalaza u daljem radu !!!!
Stranica: 1 2 3