Forum skriveno blago - zakopano blago

Puni Oblik: Ciscenje kovnica na terenu
Trenutno pregledate lite oblik foruma. Pogledajte puni oblik sa odgovarajućim oblikovanjima.

konan

Svako ko nadje neku paricu na terenu zeleo bi da je ocisti sto pre da bi video ko je na parici i prilikom toga dolazi do ostecenja,  kako ja radim pokazacu ovde kroz par slika. Sto je mnogo bitno, je da se uzme bilo koja biljka da se parica namaze(najbolje list drveta) jer sadrzi hlorofil koji parici daje posebnu ostrinu i pozitivno deluje na patinu. . . (ovo je moja mala tajna)  8)  cisti se obavezno drvcetom da se parica ne osteti.
Pokazacu ovde kroz slike.
Mislim da dosta edukativno moze da utice na ljude koji neznaju nista oko ovoga (ovde ih ima podosta sa takvim statusom) .

[Slika: 10okza0.jpg]
[Slika: 280kx29.jpg]
[Slika: sn2amb.jpg]
[Slika: x54do9.jpg]
[Slika: 24dkhh2.jpg]
[Slika: 9s8gw6.jpg]
[Slika: 6r0n7s.jpg]
[Slika: 29qfo6q.jpg]
[Slika: k3ry4k.jpg]

marsovac

Ali si zeznuo pantalone...kako ces da operes ono ZELENO ... 8)

konan

Venishom  ;D

Vožd

Jednostavno a korisno.

Gora Romanija

Fino,ali to sa liscem je metoda koja se koristi jos od davnih vremena. Lisce,grane breze i slicno. Jedan alat koji je idealan za ciscenje kovanica ili vec sta se nadje je noz za gljive. On ima na sebi cetkicu,koja svojom tvrdocom bas odgovara za ciscenje slicnih stvari,a u nozicu je i pinceta,zakrivljeno sjecivo koje je opet idealno skidanje skorjelog blata. Nozic ima i patent za zakaciti za djelove garderoba,opreme i slicno.

Jako dobra stvar za ciscenje ruku,metalnih predmeta i slicno je i "carobnjakova brada",odnosno one suhe niti koje se sakupljaju po drvecu po sumama.

duki85

Odlican savet,ovo ce znaciti pocetnicima ovog hobija medju kojima sam i ja ...xvala na savetima Wink
jednostavno,prirodno i to odmah na terenu.Marsovac,za pantalone je lako,prodace se para i eto ti farmerice.pozz
Odlicna metoda