Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zigankata so dajre
#11
(10-04-2012, 08:40 PM)himovich link Piše: svarno neznam sto da vi kasam so makedonec ednas se pisuvavme i ne se razbravme i ne najdovme resenie i zoki nesto pisuva za cigankata znaete deka ne e mala rabota i sto da vi kasam mose i slika da vi pokasam a vie sto ke mi pokasete ili nesto ste cule za nea poz
himovich da e edno kilo alal bi ti go dal ama se raboti od 100-150 kila (????? dali se uste postojat imalo i popametni od nas na vremeto ) i kako da se dogovorime na tebe ostavam. Pozdrav
Odgovori
#12
abe kakva ciganka ako ja znae neka stavi slika a ne samo da se kupuva brat nemojte da lazete
Odgovori
#13
a za kogo slika za lasgovci da ne sakate lesno da vi pokasam treba da mi odgovorite na prasajnata sto vi gi pisuvam ne e edna cigaka nikoj ne postoi da mi kase sto ima tamo mose samo so mapa nekoj da zbori so mene celiot ret go znam a sam nemosam nemam sila ja baram covek a lasgovci ne poz
Odgovori
#14
(04-05-2012, 07:14 PM)himovich link Piše:a za kogo slika za lasgovci da ne sakate lesno da vi pokasam treba da mi odgovorite na prasajnata sto vi gi pisuvam ne e edna cigaka nikoj ne postoi da mi kase sto ima tamo mose samo so mapa nekoj da zbori so mene celiot ret go znam a sam nemosam nemam sila ja baram covek a lasgovci ne poz
.. himovitch... kakva  forma e  dajreto be brat.. poz  do tebe
Odgovori
#15
(24-02-2012, 08:25 PM)himovich link Piše:neka kazat koj znae
od kad se gleda cigankata
sto ima drugo znak kazi i odime jas imam resenie
Odgovori
#16
zdravo ako e vo makedonija pisi jas se ke ti pisam do detal odi raboti
Odgovori
#17
Dali ima vo blizina zli dol i zapecatena pestera?
Odgovori
#18
(10-04-2012, 08:40 PM)himovich link Piše: svarno neznam sto da vi kasam so makedonec ednas se pisuvavme i ne se razbravme i ne najdovme resenie i zoki nesto pisuva za cigankata znaete deka ne e mala rabota i sto da vi kasam mose i slika da vi pokasam a vie sto ke mi pokasete ili nesto ste cule za nea poz
Himovic ti ako okazis slika so cigankata so dajre jas ke dojdam so dokumentot orginalen znaes deka go imam
Odgovori
#19
Orel,dali pisuva za koja planina stanuva zbor?
Odgovori
#20
Ma Himovic je kluc, hehehe.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)