Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nepoznata svetlost
#31
U bre  Bane  a  ja  se  cudim  sto  ovo  moje  sokocalo  ne  radi  ko  pre  izgleda  da  kotal  pojacava  bio  energiju.Nego  patentiraj  ti  to  vidim  razumes  se  a  i  setio  si se prvi  ima  da  ide  bolje  nego detektori  a  i  rasljari  ce  povecaju  domet  na  sokocala  pa  ima  da  pocnu  da  lociraju i  na  mesec  samo  plandjija  ce  da  mora  da  im  prizove  plazma  stanje  da ga  ujasu    pa  uz  nepoznatu  svetlos  pravac  mesec he he he he.... ..   
Odgovori
#32
bruder apis,
ako nisi znao kod nas na balkanu postoje razne mafije, duvanske, naftaske, carinske,
ali najjaca i najopasnija , mafija od koje i kolumbijci i silicilijnci zaziru je cuveno udruzenje
BALKANSKA RASLJARSKA MAFIJA /u daljem tekstu udruzenje RM/
oni imaju razradjene metode trgovine mapama, rasljama a bogami ni trgovina i rad sa teskom mehanizacijom im nije stran.
u sprezi su sa jos nekim fantomskim udruzenjima koje im omogucavaju da budu i papiroloski pokriveni kad su negde na terenu,
pa im vise ni organi supa, ne mogu stati na put
a ja kako sam jos mlad i zelen ne bi da im stanem na zulj i prerano napustim ovozemaljske blagodeti tako sto bi im se mesao u posao.

u to udruzenje RM. mafiju se ne ulazi lako,
kao prvo, samo na predlog vec dokazanog i provereneog clana novajlija se prvo proverava od strane upravnog odbora udruzenja RM. za lokalnu samoupravu kojoj je nadlezan resorni mafijas,
novajlija zatim mora da se prodje proces obuke, inicijalizacije i dokazivanja.
naravno u obavezi je da u buducnosti redovno placa clanarinu, da mape blaga , zapise, raslje, molekularno frekventne diskriminatore  i ostalu preko potrebnu opremu kupuje samo u  udruzenju htedoh reci RM
i naravno da deo svojih nalaza prilozi udruzenju RM.

zato bruder apis, bolje da se udruzenju RM ne nadjemo na putu, jer bi ona plazma u vidu munje mogla da nas proguta i dezintegrise do najsitnijeg molekula Smile
Odgovori
#33
Sad si me uplasio Bane,bolje da im dam taj harac od pet hiljada nego da me pojede mrak. :-X
Odgovori
#34
  Koliko  ja  znam  od  Radojka    Trickovica  sojtara  pa  naovamo  svrlizani  nisu  nikome  placali  drumarinu  vec  su  je  oni  naplacivali  pa  bi  ti  ja  Bane  predlozio  da  uzmes  svrlisko  ime  ili  bar  nadimak  izbor  je:Timotije,Jevrotije,Zivotije  i  naravno  Vilotije.Posle  toga  nece  niko    ni  da  ti  pridje  a  kamoli  da  ti  trazi  pare. he  he he.....
Odgovori
#35
Pozdrav družino, tek da znate da me još ima. Koliko god Bane ironično napisao za RM mafiju,verujte mi na reč da je potpuno u pravu. Bilo ih je i ranije ,samo se je znalo ko kosi a ko vodu nosi. Danas, koliko sam upućen preko informacija, neznaš od koga da se čuvaš dole? Ima ih na svakom koraku. Timotije,Jevrotije,Zivotije, spremajte rakiju, a kotal ne stavljate na glavu već u njemu kuvajte onu vruću-zimsku. Da ugrejemo koske posle planinarenja, koliko vidim,ovima ovde sam dosadio i hoće da me se ratosiljaju!
Odgovori
#36
Ma bane je cista ironija samo me zanima kako je preziveo prdekanu sa toliko ironije  ;D ,nego ajde sta je tu je Smile poz drugovi  Wink
Odgovori
#37
@Timakumminus
sve sto me ne ubije to me ojaca...
a i prdekana je za ljude, pa vidis da su najveca imena nase istorije barem neko vreme proveli u izolaciji od spoljnog sveta,
valja i to malo probati Smile
Odgovori
#38
Bruder Bane secam se kako su proveli nasi velikani ali se secam i da nisu dugo boravili na ovaj svet Smile nadam se da ces ti nama najmanje jos 105-pa opet god. budes ironican,ziv i zdrav jer dajes veliki doprinos  ljudima koji ne nadju nista da zive dalje i citaju tvoje mudre poruke  ;D i tvoje socne engleske ironije....p.s bolje da si se prekrstio u Mr.Bean imao bi jos bolji efekat  Winkpozic bruder
Odgovori
#39
sala nas je odrzala , njojzi hvala...
zar nije bolje da se salimo i smejemo nego da se svadjamo i mrzimo.
pozz
Odgovori
#40
Da se i ja oglasim ,nov na forumu ali sa nekim iskustvom  ;D ovu svetlost ja i drugar pre 10 =tak god videli iznad z.morave i sad me zmarci prosli kada se setih.A ovo za rasljare sam slusao ali mislio naglabanje ali sad vidim da tu ima istine ,cak me je jedan pre 15 i kusur godina malo poducavao kako se radi ai ja klinac neke druge rupe  Big Grin Big Grin  Big Grin mi bile bitnije sad vidim da se zahebah debelo  :'(
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)