Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eve edna vistina za tragacite na blago
#81
G.Vudi ti mene nisi razumeo tri pestere jesu u Srbiji,ovde je rec od tri crte i sedam devojaka koje se nalaze u unutar pecine a ima ih cetri u Makedoniji znaju lokacije ali mesaju planove ....pozdrav i Srecan Uskrs....
Odgovori
#82
Postovani g.BrankoV,

ako znaju lokacije i imaju planove zasto mesaju?Zasto pricaju na forumu?I jos mnogo zasto?

Ostajem pri svom stavu da je to u Srbiji, jer sam prepoznao iz opisa i onoga sto navodni ocevici tvrde da je to jedna te ista lokacija.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
#83
G. Vudi oni nemaju planove a mesaju zato svi pisu na istu temu...pozdrav
Odgovori
#84
Postovani g.BrankoV,

da li Vi imate planove za sve te lokacije ?

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
#85
G Vudi nemoj postavljati takva pitanja na otvorenom forumu, jer nikad neces dobiti tacan odgovor...pozdrav
Odgovori
#86
Postovani g.BrankoV,

stvarno izvinite na indiskretnosti.Mada sam gotovo siguran da sam vise puta video da izjavljujete da imate plan za ovo ili ono mesto cak i na facebook-u.

Razumem da ne zelite da se izjasnite,kao ni ja kada ste me pitali da li znam to mesto.

Svako dobro.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
#87
pozdrav prijatelju PANKI,,zanimame sta znas za plackovica i aleksandar makedonskog,,,jer mi imamo najnoviju opremu i vec smo otkrili nesto na toj planini,,hteobi saradnju ako imate nekakve podatke,,,
Odgovori
#88
Zdr koj ima sliki od rabotive Sto gi zborite imame resenie dobra Sprema ne igracki za Mali deca Kako titan edni drugi koe e za sorabotka neka kaze
Odgovori
#89
[attachment=5843 Piše:Бобандавидовски pid='869' dateline='1297805778']Уф бе шега не се шегуваме ајде да одиме на големо
Sorryал ми е за овој одговор, но морав да реагирам и да дадам свое мислење. Она што го зборуваш е дека неговото богатство е во тоа езеро.
Поздрав


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#90
(25-12-2010, 08:34 PM)studio_naso Piše: pozdrav do site i eve baram pomos od nekogo koj  znae  nesto  u  vrska so  pesterata so  7te  momi  od  vratata  gi  imame  klucevite se vleguva do  3 metra  posle vrtat 3 sbji kako ventilator nemozes da pomines za sega tolku pa cekam od nekogo da kaze nesto  poz.

Ako gi imas klucevite od vratata togas znaes kako izgleda klucot toj treba da prestavuva glava od edno zivotno a ti ke kazes koja i Kako gi pomina meccovite da gi vides site momi koga toa e nevozmozno ima bariera Sto nemozes da ja pomines tretata MoMA drzi nesto vo desnata raka si mozel da go zemes toa I da ne se zamaras poveke so vakvi glupisti
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)