Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNA LI KO KAKO SE KORISTI RASKOVNIK U PRONALAZENJU ZLATA
Moze li mi ko reci konkretno kako se koristi raskov u arheologiji i kako on moze pomoci
Одговори
U arheologiji se ne koristi . ima on drugacija magijska svojstva . Ljudi pricaju bajke o njemu a ja licno nisam video jos nista od toga .
Одговори
a ko ima taj raskovnik  ;D
Одговори
(15-07-2012, 05:09 PM)jastrebac link Пише: Moze li mi ko reci konkretno kako se koristi raskov u arheologiji i kako on moze pomoci

RASKOVNIK.....MITOLOGIJA....Babe pricaju price unucima...bla bla bla
Одговори
Ma imao je jedan covek koji je bez pipanje katanci otvarao.Predje  iznad nji sas ruku a oni se otvore.Umro je Bog da mu dusu prosti . E dal je prica pred spavanje za unuci i dal je neki od njega taj dar nasledio pitanje je..golemo.
Одговори
Da pitanje je , samo koje? Dal si hudini ili neki drugi maher. nista od to prijatelje . Nema madjije i djidju midju . Samo umesnost i spretnost . Ja jos ne vidoh da tako nesto deluje ukoliko ne verujes u njega .
Одговори
SRNA KLESANA I TRI KRSTA KO ZNA STA ZNACI TO POZ
Одговори
Postovani forumasi,

odgovor kako se pravilno rukuje Raskovnikom niko nece reci ovako javno a tesko uopste.

Cinjenica je da ako imate zivog Raskovnika onda i znate kako se njime rukuje.

Mislim da g.Apis spominje cuvenog g.B. iz Svrljiga koji je bio legendarni uspesni travar i koji jeste imao zivog Raskovnika.

S postovanjem,

Vudi Alen
Одговори
raskovnik je čudan,msm da on ne pronalazi vec zavrsava drugi poso..
Одговори
Raskovnik se može pronaći tako što se uhvate mali ježići i zatvore i zaključaju u unapred pripremljenu kutiju koja se ostavi blizu njihovog staništa tako da jež može da je pronađe. Jež dođe do kutije, ali ne može da je otvori, pa ode, pronađe i donese raskovnik koji otvori kutiju. Jež zadovoljan ode sa ježićima, pored kutije ostane raskovnik, tragač dođe i uzme raskovnik. Ovde važi upozorenje da raskovnik kao protivuslugu traži danak u krvi, pa u tom smislu valja biti veoma oprezan.
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)