Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEUS detektor
#1
iskustvo o ovom detektoru cena je oko 1600 eu ? Neki predlog vredi li te pare . . .
Deus je prvi detektor čiju sondu, kontrolnu kutiju i slušalice ne povezuju kablovi. Umesto toga, signal se digitalizuje i bežičnim radio linkom prenosi između komponenata sistema. Bežični transfera omogućava povećanu brzinu prenosa i procesiranja signala, a samim tim precizniji i brži rad detektora. Deus X35 poseduje 35 različitih frekvencije rada (od 3,7 do 27,7 kHz) što omogućava korisniku da detektor potpuno prilagodi svojim potrebama. Tu su i deset fabrički podešenih programa kao i memorija za programe koje kreira korisnik. Deus predstavlja ogroman napredak i kada je u pitanju ergonomija. Zahvaljujući upotrebi kompozitnih materijala, ceo detektor sa sondom je težak neverovatnih 987g. Punjiva litijumska baterija obezbeđuje do 20 sati rada, a inteligentni punjač omogućava istovremeno punjenje sonde i kontrolne kutije. Preko USB porta koji se nalazi na kontrolnoj kutiji vrši se „update“ softvera što znači da će te uvek imati poslednju verziju Deusa.
U paketu se dobijaju sledeće komponente:
-X35 sonda prečnika 28cm
-Smart punjač sa 3 USB konektora
-Štipaljka za punjenje sonde
-Daljinski kontroler (elektronika)
-Futrola za daljinski kontroler
-Bežične slušalice sa kontrolerom
-Teleskopski štap
Odgovori
#2
Imao ga... Nista posebno, mogu slobodno reci da sam se razocarao. Prodao ga kupio Garrett Euro Ace sa velikom sondom i prezadovoljan. Veci predmet tipa felne vidi na 80cm. Nista ne preskace. Deus od 1-10 solidna 3
Odgovori
#3
Hvala lepo, ja sad trenutno posedujem fisher f4  , mislio sam da uzmem taj deus ali za sada nista...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)