Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TITAN GER 1000
#1
INTERESUJE ME TITAN GER 1000 ILI 5 U 1 IMA LI KO ISKUSTVA I KAKO SE POKAZAO U PRAKSI NA NETU SVE IYGLEDA SAVRSENO. POZDRAV OD MERAKLIJE
Odgovori
#2
TITAN UBICA


Priloženih Datoteka
.jpg   download.jpg (Veličina: 5.98 KB / Preuzimanja: 55)
.jpg   download.jpg (Veličina: 5.98 KB / Preuzimanja: 56)
Odgovori
#3
Meraklijo....bolje uzmi 1000 eura,zamotaj u kamen i baci u reku.....vecu ces vajdu da imas,nego li da kupis ovu sarenu lazu.
Odgovori
#4
Meni lici kao ozbiljan aparat.

https://youtu.be/PnY4wat5z5c
Odgovori
#5
OZBILJNA I CENA NEVERUJEM DA NEKO NA FORUMU IMA IŠTA SLIČNO
Odgovori
#6
Imaju kolege i skuplju robu od ovog tvog ”ubice” - prevarili se ljudi na žalost  :'(
Poverovali komercijalnim klipovima i sličnim proizvođačkim trikovima.
Dobro odrađena šminka pa vizuelizacija otima novac ako se ne zagrebe krvnički ispod tog šta žele brendovi da ti uvale nema spasa novčaniku.
zaboravi klipove i dokumentarce, a ako meni nisi sklon da poveruješ MORAŠ savet tražiti na stranim forumima koji se bave ovim hobijem jer imaćeš mogućnost da čuješ mišljenje pravog vlasnika takvog aparata. Srećno.
Odgovori
#7
Timpolok šta bi ti druže preporučio od daljinaca, sondaša i 3d skenera zato sam temu i postavio da razmenimo iskustva i da prihvatim savet ljudi koji su dobronamerni
Odgovori
#8
Sve sto se reklamira na taj nacin je velika prevara (reklama distributera i firme za prodaju i prevare) i ne dobijas nista od onog sto ti oni demonstriraju, jer su to velike namestaljke za sisanje ljudi  dok ne probas nesto licno i uveris se sam u to da radi bas tako ne kupuj!!!!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)