Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMOKOVA DUPKA-jos po nesto o toj temi
#21
Rodio nisu samo stvari lepe, ima tu i raznih dogodovstina lepih koje će nam ostati u secanju 8) 8)
Odgovori
#22
Tako je rodjo  Smile
Odgovori
#23
Za laki kes-a. Znaci su unisteni. Neko ko je tvrdio da ima zapis mi je rekao da cep treba razbiti i da tu ima planova,posle da krst u pravougaoniku oznacava magazu i da ostali znaci oznacavaju da je ulaz ispod kamena (precnika oko 3m i debljine mozda 1,5 do 2m) Kamen je bio na mom imanju,a ja nisam bio iskusan i sve sto mi je taj 'znalac' rekao mi je zvucalo logicno i tako smo unistili kamen i znake na njemu... Kao sto rekoh to je bilo na mom imanju i mogu ti pokazati i videces tragove obimnih radova Smile Jasno mi je da je u pitanju magaza,ali ulaz nije ispod kamena... Ako imas zapis o tome reci mi dal ima neki znak u okolini da ga potrazim,pa ako je to to i nadjem ga slikacu ga.
Odgovori
#24
Za operativca. Fatme je cerka Rusenskog pase,koju su Vlcan i pop Martin oteli,dok su napadali pasin konak u nameri da ga ubiju da bi osvetili pop Martinovu zenu... Ona se kasuije zaljubila u Vlcana i bila je svojom voljom sa hajducima... Ima tvrdnji da je ona kasnije postala zena Vlcanu... Prica oko sukoba je opsirna,al glavni uzrok sto su neki hajduci prodali Vlcana turcima je taj sto su hteli da se docepaju ogromnog zlata koje je Vlcan,sto oteo a dobar deo i nasao pronalazeci rimske i latinske magaze po staroj planini...
Odgovori
#25
Kad je fatme u pitanju radi se o popu koji je bio bez saku.
Srecko sve ste pogresno radili .razbili znaci koji se ne razbijaju vec se prikriju i slikaju.
Krst u pravougaoniku ne oznacava magazu,ostali znaci su deo sablona po kom se ostavljaju pare.
Imas pp pa posalji broj
Odgovori
#26
More  vrza Vlcan oci na Fatme kad je otese dok je mala bila i pusti je po policu nad ambis da se seta....  8)
Odgovori
#27
Kade si be Apise,
Za kvo be ne smes da oratis.  Orati be slobodno nemoj babu da razocaras.
Vodenicarka te pozdravila .....ceka te.....
Odgovori
#28
More  kome si  sta nedostaje toj si i sponjinjuje. Smile Big Grin ;D
Odgovori
#29
Laki kes,te znake smo razbili pre 15ak godina... Imas li ti neki opis gde se spominju ti znaci? Ukoliko imas kazi mi koje znake da potrazim pored ovih... Ponavljam se Smile al zelim da se dobro razumemo. Ne trba mi tumacenje tih znakova,vec neko ko ima plan... Dakle ne rasljar,neko sa aparatom i sl. Treba mi neko ko za te znake ima plan. Nadam se da ti imas,ako imas uspesno cemo saradjivati.
Odgovori
#30
I Laki kes,ukoliko neces o tome da pises ovde,napisi mi koje znake da potrazim na mejl u mom profilu...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)