Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matos
#11
strelica 2 sto vodi ka horizontalnoj liniji i strelice ja vidi izmedju horizontalne linije i haj da kazem strelice nesto crno meni to izgleda kao otisak pokaziprsta e sada jeste ili ja tako vidim nemogu reci da je tako jer verujmi kada kliknem na slici meni se toliko uvelicava slika sto mi nalikuje kao neki goblen, sitni kvadratcici se gledaju i slika nije jasna a kada je vidim normalno bez da kliknem na njoj slika je daleko i nevidese datalji meni vise mi strelica izgleda kao trougao ali kome fali spojna linija da bi bio trougao vidi i sam i primetices jer posoje samo dve linije pre bi to bila V oznaka nego strelica jer slovo V mozes svakako okrenuti i mozes je kao V gledati ali tu trebas samo dodati spojnu liniju i dobijes trougao izmeris tu spojnu liniju i te santimetre pretvaras u korake i krenes u pravcu  dodatne linije onoliko koraka zavisno kolike ce biti spojna linija u santimetrima toliko koraka u pravcu spojne linije a sto se krsta tice to moras slikati i postaviti sliku dali je isklesano i dali je stvarno krst.poz
Odgovori
#12
Zdravo tino ja mislim da je klesan a gledajte i vi imate vise iskustvo imam i druge znakove mozemo i pp pisat


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#13
jeste klesano ali procitaj poruku koju sam ti napisao 15 06 u 22 i koji minut i za tu poruku cekam odgovor dok na ovoj slici jasno se vidi da je klesano ali nemogu ti reci da se radi o krstu jer jedna od linija je tanka e sad iz kog razloga je to tako nemogu ti reci nista i nemogu ti reci da se radi o krstu jer nije kompletan krst.poz
Odgovori
#14
Tino poz  nije mi jasno koji odgovor cekat molim vas mi objasnite hvala
Odgovori
#15
strelica 2 sto vodi ka horizontalnoj liniji i strelice ja vidi izmedju horizontalne linije i haj da kazem strelice nesto crno meni to izgleda kao otisak pokaziprsta e sada jeste ili ja tako vidim nemogu reci da je tako jer verujmi kada kliknem na slici meni se toliko uvelicava slika sto mi nalikuje kao neki goblen, sitni kvadratcici se gledaju i slika nije jasna a kada je vidim normalno bez da kliknem na njoj slika je daleko i nevidese datalji meni vise mi strelica izgleda kao trougao ali kome fali spojna linija da bi bio trougao vidi i sam i primetices jer posoje samo dve linije pre bi to bila V oznaka nego strelica jer slovo V mozes svakako okrenuti i mozes je kao V gledati ali tu trebas samo dodati spojnu liniju i dobijes trougao izmeris tu spojnu liniju i te santimetre pretvaras u korake i krenes u pravcu  dodatne linije onoliko koraka zavisno kolike ce biti spojna linija u santimetrima toliko koraka u pravcu spojne linije a sto se krsta tice to moras slikati i postaviti sliku dali je isklesano i dali je stvarno krst.poz
Odgovori
#16
Tino prijatelje hvala od vas taj znak deleko mi je 8 km sad koji dan cu otic i vidicemo sta ali pisacu vas . Sta mislite za kamen o vodenice dali imate koju resenje hvala
Odgovori
#17
ok
Odgovori
#18
napravi dobre slike od kamena vodenice ocistiga dobro slikaj okolis sa sve 4ri strane posebno severnu,juznu,istocnu i zapadnu stranu.poz
Odgovori
#19
Tino samo jednu sliku imam i to prosle godine sam slikao a quo sam da su ga razbili qobani a znam dobro stena je oko 5 m i na ver stene je ovaj kamen klesan oko 1.20 diameter i debel oko 20 cm  a sa jedne strane im kao malu rupu oko 5 cm


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#20
pisimi na ovaj broj na WhatsApp-u004916093510012 ako ne uspes da me nadjes sto ne verujem onda daj tvoj broj na ovom forumu jacu da te registrujem i kontaktiracemo.poz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)