Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kravata
#1
I ovo ce sigurno kad tad da zatreba na svako od nas


Priloženih Datoteka
.pdf   Kratko uputstvo za vezivanje kravata.pdf (Veličina: 909.95 KB / Preuzimanja: 31)
Odgovori
#2
(03-09-2013, 09:30 PM)kaligula link Piše:I ovo ce sigurno kad tad da zatreba na svako od nas

Postovani kolega "KALIGULA".
Lepo je kada se trudis da postavis dosta priloga ali se potrudi da to nespada u rubliku "sve i svasta" ipak je ovo forum sa svojim specificnostima i odredjenom tematikom tako da se nadamo da ces ubuduce razmisliti o svrsihodnosti necega sta zelis da postavis.
Odgovori
#3
ako nesto gresim slobodno me admin i vi ostali mozete opomenuti, ali ja mislim da je ssve ovo dobronamerno, jeste da bezi malo od temu, al ipak mislim da nekome moze da zatreba. Ako smeta admin da se ne uklapa u vaj forum slobodno neka obrise ili ako trea neka tema da se premesti neka to uradi, nije nikkav problem. pozdrav
Odgovori
#4
Pa vidis druze..ovako. Nisam obrisao tvoj post da ti ne remetim cilj i nameru ali se samo glasno pitam "kakve veze ima" vezivanje kravate sa metaldetektorima ili na primer odstojanje u kilometrima od Skoplja do Pariza  :o Nekazem da su stvari beskorisne..daleko od toga ali OVO JE FORUM SA SPECIFICNOM TEMATIKOM i moracete povesti racuna o tome da se pridrzavate tematike ili ce naprosto postovi biti obrisani.
Odgovori
#5
Ok, ali mislim da smo tu 99% muskarci I kad bi vi iZrazili zelju ja bi mogo da postavim I neki broj od playboy
Odgovori
#6
(04-09-2013, 03:46 PM)kaligula link Piše:Ok, ali mislim da smo tu 99% muskarci I kad bi vi iZrazili zelju ja bi mogo da postavim I neki broj od playboy

HVALA NAJLEPSE NA PREDLOGU ALI MENI LICNO TA VRSTA STIMULANSA NIJE POTREBNA...A MOZDA NEKOM JESTE.  8)
PREMDA TVOJ NICK NOSI IME JEDNE VRLO POZNATE LICNOSTI IZ DAVNIH DANA RIMSKOG CARSTVA SPOJ SA GORE POMENUTIM CASOPISOM VEROVATNO NIJE SLUCAJAN.  Tongue

http://www.dodaj.rs/f/46/lR/26KxZn1T/cap...194108.png
Odgovori
#7
onaj sto je odpozadi nije p///r
Odgovori
#8
pa to si ti kaligula,ako vec znas ko je to,ili ti si gabar koji ide sa kravatu po pecurke hiohihihihi
Odgovori
#9
Ovo postaje jako zanimljivo  ;D pa zato molim ostale iz administracije da ne stopiraju i nebrisu razdradu ove teme , ako nista drugo da se pored svih zivotnih crnila i mi malo razonodimo i nasmejemo.
Priznajem da pocetak nije bio bas obecavajuci ali vremenom se misljenja menjaju tako da mi pojedinci ovde pocinju biti simpaticni  :Smile i zato nemojmo odmah lepiti ljude u katar i perje...a sto se mene tice JAVNO SE IZVINJAVAM SVAKOME I SVIMA AKO SAM MOJIM KOMENTAROM UCINIO DA SE ISTI OSETE UVREDJENIM. OPROSTITE MENI GRESNOME.  :-[
Odgovori
#10
(04-09-2013, 09:54 PM)kaligula link Piše:GROTAGOLD ti hoces da budes veliki intrigant i segobijac, ali ja brate iskreno ipak mislim da si na sliku ti onaj sto si se napupio pred mene  :-*
Slusaj kolega....pocinjes zaista da mi budes simpatican sa tvojim komentarima tako da teskoce oko trosenja jednog minuta za brisanje svega sto si napisao i banovanje odlazem do daljnjeg jer imam utisak da ces nam jos puno toga korisnog napisati.
Bila bi prava steta ne upoznati se sa obiljem tog znanja i iskustva. Slobodno nastavi dalje ali sa molbom da to ne prekoraci granicu dobrog ukusa i licnih uvreda.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)