Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 Gunji
#31
jedan gunji levi idesna jamka  mujin kamen znam ali skrshen
Odgovori
#32
znam dosta mesta ali nikakov dokument nema  kacin izvor.qubuk qeshma.mujin kamen /ajduqki izvor sada mozhda je billa qeshma  broj 18/  201  .55  mesto vitkano barra  /krst istrella20cm  idugurgjin sa 9
Odgovori
#33
ajduqki izvor .qubuk qeshma /kacin izvor  . mujin kamen imashe levi gunji idesna raka /broj 18 . 201  .55 /mesto barra  .djurishte idr
Odgovori
#34
Mislam deka gujnite se vo makedonija na osogovo tocno kade tesko da se odredi ako ima nekoj nazivi na mesta ke najdeme kade e  ili ke mu kazam dali ima takvo nesto, go imam dosta prosetano osogovo pa go znam dobro terenot
Odgovori
#35
Dali neko nesto zna za ove gunje ili samo su price
Odgovori
#36
Dali postoji covek koji zna gde su tri gunje imah na vise mesta i na sva mesta ima imena i sta ima u djep od gunje garantujem da niko nemoze da odradi ta mesta ili smrt vreba po hodnicama, ima  se plan za sve gunje....
Odgovori
#37
Branko V:u Makedoniju niko nezna te tri gunje,to su samo prazne priče i nevredi čovjek da se zamara bezveze.
Odgovori
#38
pre godinu dana dolazio je covek iz kocani on je trazio plan i covek koj zna da odradi  kaze da je nasao pecinu ali da nemoze da je odradi zato sto nema plan potrazicu kontakt sa taj covjek ako neko ima plan i moze da je odradi naravno ako se slazu oznake dobice kontakt sa taj covjek pa nek se dogovaraju
Odgovori
#39
Pronadji tog coveka i neka kaze sta je pored gunje...... Koji znak i dolazim...
Odgovori
#40
Neka bude tako da neko zna 3 gunje.Još pred 30 godina su bile te priče da neko zna  i do dan danas je ostalo tako.
Predpostavka i da neko zna tu pečinu ili neznam šta je ne bi rekao nikome nego bi sam radio kako zna i ume ,pa ima dosta opise za to,a na jedan čovjek mu netreba mnogo.
Tako se desilo isto i za Devičev Vir(Plačkovica)samo sa jedna razlika šta vir i doždevnjak su te ljudi znali i polako polako su došli do malo $.
Tako je isto i za 3 gunje,samo ja mislim da to niko nezna,i da neko zna i da mu pokažeš i original mapu na kože on bi ti tražio neznam šta drugo.
Pa neznam dali vredi(imaš pošteni i nepošteni ljudi)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)