Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 Rimskih imperatora rodjenih u Srbiji
#11
Grota,ja jos cekam da mi kazes to sto si mi obecao,bio ja trenutno na forumu ili ne.A te tipicne Vlahe,kojima su ocevi Bosanci,mnogo dobro poznajem...
Odgovori
#12
Da,da,Sloveni smo mi na papiru ali genetika prica drugu pricu.Nesto se nauka ne oglasava po tom pitanju posle DNK analiza naroda iz bivse Jugoslavije.
Odgovori
#13
(19-06-2014, 11:59 PM)I.Dzony link Piše: Da,da,Sloveni smo mi na papiru ali genetika prica drugu pricu.Nesto se nauka ne oglasava po tom pitanju posle DNK analiza naroda iz bivse Jugoslavije.
Bravo I.Dzon...najzad konkretan i ispravan odgovor ovoj budalestini,koju napisa ovaj lik,sa nikom "Zoran67". Zanimljivo je koliko zatucanih ljudi ima na nasim prostorima,pa bili oni,ove ili one etnicke grupe koja zivi na ovim prostorima! Da,u pravu si...sto se tice,genetike. Nisam bas,pristalica,jednostranog priznavanja rezultata,tih genetskih istrazivanja,po svaku cenu,kao jedinih ispravnih,ali slazem se da na ovim prostorima,bi bilo nemoguce naci "cist gen",bilo koje nacije,koja obitava na ovim prostorima. Prosto je nemoguce,sem mozda u ruralnim krajevima na krajnjem jugu Srbije,gde se bas nisu "mesali" sa ostalima u toj meri,kao sto je ovde slucaj,severnije od njih. Da nespominjem bas,imenom naciju,nije mesto. Sto rece,Grotagold..ovom Zoranu,u pravu je. Neka procita neku literaturu,sem ako po njegovom misljenju,i tu literaturu nisu pisali,neki tamo narodi. Verujem,kada bi se i lik koji se pretstavlja nikom "Zoran67",podvrgao DNK ispitivanju,da bi se sigurno "prijatno" iznenadio,koliko ima tih njegovih gena,kojima se toliko dici. Verujem da posle analize,nebi imao vise od 10% "cistoce",koju on toliko prizeljkuje. Smile  Toliko je osvajaca proslo ovim prostorima,od onih sa juga do onih sa severa,pa,recimo,Sasi,rudari,koji su rudarili nasim krajevima,na primer...sto oni se nisu mesali sa nasim cukun,cukun babama?  Verovatno su dovodili zene sa njima,jel? Plus,seobe naroda,migracije stanovnistva,pa ovo,pa ono,ma.....suvise je glupo,uopste komentarisati jednu ovako,izrecenu nebulozu,kao sto izjavi ovaj "cist Sloven". Ali,ponekada,stvarno,nemozes da ostanes nem,na ovako izrecenu budalestinu,nekog,ko nema,verovatno,procitane ni dve lektire u osnovnoj skoli. Ovakvi,"kafanski politicari" su i doveli do ovolike "ljubavi" medju narodima koji obitavaju na ovim prostorima. Prevashodno treba biti covek,a tek nakon toga ovaj ili onaj..to je najbitnije,samo,kao sto vidimo,u ovo vreme,neznanja,to je sve teze i teze. Ali,dobro..."svakoj budali je more do kolena",pa tako i ovom liku. Sramota me je,kada procitam neku ovakvu izjavu,kao sto napisa ovaj,"genetski cistunac". Sramota me od mojih prijatelja,saradnika,koji su i Vlasi i "Sloveni" i Madjari..kada neka budala dobije "inspiraciju" na napise nesto,samo da bi pisao.Molim ADMINA,da ubuduce ovakve ispade,koji mogu da se okvalifikuju,kao nacionalni,sankcionise banovanjem,jer to je jedini lek za takve.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)