Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ѓАВОЛСКИ МОСТ
#1
ДАЛИ НЕКОЈ БИЛ НА НЕГО.
Одговори
#2
Šta te interesuje?
Одговори
#3
milan ti go znaes li
Одговори
#4
pa milane. interesuje me  SAVUNIJA.
Одговори
#5
mislim da znas o cemu se radi?
Одговори
#6
site go barat toa ama toj sto ke go najde neka mu e so lesno
Одговори
#7
(23-09-2011, 10:56 PM)zoki m. link Пише: pa milane. interesuje me  SAVUNIJA.
  Podseti me, ne mogu da se setim!?
Одговори
#8
sta nemzes
Одговори
#9
kamen
Одговори
#10
ѓаволски мост или ( шајтан ќупру ) е на беласица на тромеѓето  Бугарија,Грција,Македонија.
Во Македонска страна е .
Сум бил на него 7 пати...иииииииии
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)