Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znakovi
#1
da li je ovo neki znak i sta predstavlja[attachment=0:1umuhxn6]<!-- ia0 ABCD0009.JPG<!-- ia0 [/attachment:1umuhxn6]


Priloženih Datoteka
.jpg   ABCD0009.JPG (Veličina: 4.66 KB / Preuzimanja: 790)
Odgovori
#2
blizu ovoga (oko 150m) ima jedan kamen kao debela ploca na kome ima u levom uglu krst, i u desnom donjem uglu jedan veci i pored njega 2 manja krstica. u blizini ima kladenac i manastir i miro , a sve to se nalazi pored vlaske reke . da li neko zna nesto o ovome ?


Priloženih Datoteka
.jpg   ABCD0004.JPG (Veličina: 4.84 KB / Preuzimanja: 739)
Odgovori
#3
a gde je ta vlaška reka?
mogao bi malo preciznije da odrediš područje...
Odgovori
#4
za Gtarget
Prijatelju i ja sam vidjao ovakve znakove na kamenu u blizini babinog zuba.Slucajno sam naisao na tu stenu koja je cini mi se prevrnuta,nije na mestu gde je bila.Ali mislim da je tu neka veca ostava ili magaza.
Odgovori
#5
u okolini Pajezkog kamena , evo jos slika[attachment=0:20miwa9g]<!-- ia0 ABCD0006.JPG<!-- ia0 [/attachment:20miwa9g]
Odgovori
#6
Prijatelju vido sam i ja ove znakove na steni kod pajeskog kamena ali je stena prevrnuta,i mislim da to nije na tom mestu,nego malo iznad tog kamena.Po mojim saznanjima tu treba da bude neka veca ostava na deset koraka na jug od mesta gde je bio kamen i da nije duboko zakopana.Pozzzz
Odgovori
#7
Kad vec pominjete Pajeski kamen da li tamo postoji orlovo gnezdo?
Odgovori
#8
Postoji orlovo gnezdo
Odgovori
#9
za Gtarget
Jel to ono orlovo gnezdo izmedju orlje i pajeza?I znas li gde je to tacno?
Odgovori
#10
Ja imam jedan plan koji sam dobio od nekog coveka iz Beograda gde se opisuje pecina u kojoj je neka kvocka s pilicima i u njemu na kraju pise ,,iz ove pecine se vidi pijeski kamen orlovo gnezdo "
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)