Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suva planina i okolina
#1
pozdrav ucesnicima foruma...interesuje dali ima neko nesto u vezi suve planine...tacnije sela linovo,bogdanovac,strbovac...otac mi je iz tih krajeva a ja sam maltene odrastao tamo a i dan danas idem...ja sam slusao mnoge price ali niko nista precizno da mi kaze...hvala i pozdrav
Odgovori
#2
zdravo za suva planina sto baras
Odgovori
#3
drugari za stara planina ili suva planina selo treba taka onaka mnogu ve stava site vo zabluda nisto ne e tacno samo znacite treba da se klapat i togas e tazno poz
Odgovori
#4
Zdravo
Divna gorica covek iskovan
Sipovi
Orlov kamen i orlovo gnezdo
Odgovori
#5
Mladene poslo sam ti privatnu poruku nadji je i procitaj je i javi mi ako si zainteresovan.
Odgovori
#6
Mali trem, Babina guzica,Karlov kamen dusa puna a planina suva.Kalini kamen, brsljanov kamen, jaglicki kamen, kolanov kamen,svod.Mali zuber,  veliki zuber,Nikolin kamen, poljakov kamen,Pricov kamen  Kalini kamen Sokolov kamen itd i td...Bostan livada.Jovanova livada,  ,Zmijova livada  ...Babina pizda kladenac ,Meci kladenac, lukin kladenac,Smrdan kladenac,Dulan kladenac,Pavlov kladenac,Zapadje kladenacCerjanski kladenac,Zmijov kladenacitd itd...Suva planina a kladenci koliko oces a i u planinu jezero ogromno!
Odgovori
#7
apis imas li nesto sa burcin kladenac?ili kladenac pre su ga zvali tursko?
Odgovori
#8
i sokolov kamen znam gde je odprilike...raspitao sam se kod jednog prijatelja sto je iz tog kraja...zna tacno da me odvede do tog mesta...sokolov kamen ima veze sa nekom kraljicom nije znao da mi kaze kojom i iz kog perioda ali za kraljicu je siguran Smile
Odgovori
#9
Ma rodjo nazalos planovi nemam a ta mesta su mi pokazana.Drugi imaju planovi pa reko da znaju gde su ta mesta. Nego mi ga nema Kosac da se javi .Nadam se da je dobrog zdravlja  i da ce da stigne da se javi na  Svrlizanina.
Sto se kraljice tice ima nesto prica se nego kralj je setao po taj brda lovio zajci a i trazio pare!
Odgovori
#10
Doduse na jedno mesto prica se i ostavi malko  pare i zasadi neke travke.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)